11:00 | 11.12.18 | Նորություններ | 11804
Beeline-ը հայտարարել է Գորիս քաղաքում ֆիքսված ենթակառուցվածքի արդիականացման աշխատանքների ավարտի մասին:
Նոր VDSL ցանցին անցնելու շնորհիվ` քաղաքի բնակիչներին հասանելի է դարձել 100 Մբիթ/վրկ արագությամբ ինտերնետ: Նոր տեխնոլոգիան թույլ է տալիս Գորիսի բնակիչներին մատուցել 20 անգամ ավելի բարձր արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ, քան նախկինում:
«Ինտերնետի նոր տեխնոլոգիան, որը հասանելի է դարձել Գորիսում, գերազանցում է նախկինում գործող ADSL տեխնոլոգիան եւ ապահովում մի քանի անգամ բարձր արագություն. փաստացի այն հասնում է օպտիկական ինտերնետի արագությանը: Բաժանորդը պետք է միայն միացնի հեռախոսային գիծը մոդեմին եւ վայելի գերարագ ինտերնետի հնարավորությունները: Beeline-ը շարունակում է ենթակառուցվածքի արդիականացումը` դարձնելով ծառայությունները պարզ եւ հարմար,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline ինտերնետին միանալու դեպքում, մասնավորապես, բաժանորդագրվելով Combo մարզային ծառայությունների փաթեթին, բաժանորդները կստանան բջջային կապ, ֆիքսված ինտերնետ, ֆիքսված հեռախոսակապ եւ նորագույն BeeTV հեռուստատեսություն՝ ամսական ընդամենը 7990 դրամով:
Բացի այդ, COMBO բաժանորդները հզոր TV ընդունիչներով կկարողանան դիտել իրենց տարածաշրջանում հասանելի հանրային բոլոր հեռուստաալիքները՝ առանց որեւէ հավելյալ սարքի, ինչպես նաեւ YouTube՝ անկախ հեռուստացույցի մոդելից:
Բաժանորդները կարող են դիտել BeeTV հեռուստատեսությունն ամենուր՝ ներբեռնելով բջջային հավելվածն iOS կամ Android համակարգերի համար: Հավելվածը համալրվել է հարուստ տեսադարանով, հեռուստաալիքների գնման, մինչեւ 7 օր catch-up, հաղորդումների հիշեցման եւ բազմաթիվ այլ հնարավորություններով: Այդ ամենը հասանելի է Beeline-ի գործող եւ նոր բաժանորդների համար:

11:00 | 11.12.18 | Новости | 11801
Благодаря переходу к новой сети VDSL, жителям города стал доступен интернет со скоростью 100 Мбит/с. Новая технология предоставляет жителям Гориса до 20 раз более быстрый интернет, чем прежде.
«Новая технология интернета, которая стала доступна в Горисе, превосходит действующую ранее технологию ADSL, обеспечивая высокую скорость, которая фактически приближается к скорости оптического интернета. Абоненту остается только подключить телефонный кабель к модему и насладиться возможностями высокоскоростного интернета. Beeline продолжает работы по актуализации инфраструктур, предоставляя простые и удобные услуги»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
При подключении к интернету Beeline, в частности, подписавшись к пакету областных услуг Combo, абоненты получат услуги мобильной связи, фиксированного интернета, фиксированной телефонной связи и новейшего телевидения BeeTV – за 7990 драмов в месяц.
Кроме того, абоненты COMBO благодаря мощным TV приемникам смогут просматривать все общественные телеканалы, доступные в их регионе без каких-либо дополнительных устройств, а также – YouTube независимо от модели телевизора.
Абоненты смогут воспользоваться услугами BeeTV везде, скачав мобильное приложение для систем iOS или Android. Приложение предоставляет богатую видеотеку, возможность покупки телеканалов, catch-up до 7 дней, напоминание программ и множество других возможностей. Все это доступно для действующих и новых абонентов Beeline.