17:46 | 05.06.19 | Նորություններ | 9828
Ucom ընկերությունը Ucom Ունիվերսալ եւ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային ծառայության սակագնային պլանների բաժանորդներին առաջարկում է ավելացնել շփման ջերմությունը՝ նույն ամսավճարի դիմաց ստանալով մինչեւ 45 ԳԲ շարժական ինտերնետ եւ մինչեւ 6000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, Ռուսաստան, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու համար։
Մասնավորապես, Ունիվերսալ 2900 սակագնային պլանի բաժանորդներն այսուհետ կստանան 500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու համար, ինչպես նաեւ 6 ԳԲ ինտերնետ նախկին 3 ԳԲ-ի փոխարեն։
Ունիվերսալ 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները կվայելեն շփումը մտերիմների հետ, յուրաքանչյուր ամիս ստանալով 1500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու համար եւ 15 ԳԲ շարժական ինտերնետ նախկին 10 ԳԲ փոխարեն։ Ունիվերսալ 8000 սակագնային պլանի բաժանորդները կվայելեն յուրաքանչյուր ամիս կստանան 3000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու համար եւ 30 ԳԲ շարժական ինտերնետ նախկին 20 ԳԲ փոխարեն։ Իսկ Ունիվերսալ 12500 հետվճարային սակագնային պլանի բաժանորդները կունենան 6000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու համար եւ 45 ԳԲ շարժական ինտերնետ նախկին 30 ԳԲ փոխարեն։
«Ավելին՝ Ucom Ունիվերսալի եւ Ունիվերսալ Պլյուսի ներկայիս ու նոր բաժանորդները, անվճար ակտիվացնելով uMediaroom հավելվածը, կարող են դիտել 55 բազմաժանր հեռուստաալիք Ucom-ի շարժական TV-ով անգամ տանից դուրս: Շարժական TV-ն ունի 2 օրվա Catch up հնարավորություն: Իսկ ամենակարեւորը՝ հեռուստացույց նայելիս ինտերնետ ներառումներից ոչ մի մեգաբայթ չի սպառվի, իսկ ներառումներն սպառելուց հետո սպառված մեգաբայթերի համար գանձում չի կատարվի», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդներն ի լրումն դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու հնարավորության կարող են օգտագործել ներառված մինչեւ երկու անգամ շատ րոպեները նաեւ դեպի Ռուսաստանի բոլոր ցանցեր զանգելու համար։

17:46 | 05.06.19 | Новости | 9921
Компания Ucom предлагает абонентам постоплатных тарифных планов Ucom Универсал и Универсал Плюс повысить градус общения, получая до 45 ГБ мобильного интернета и до 6000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, Россию, США и Канаду за ту же ежемесячную плату.
В частности, абоненты тарифного плана Универсал 2900 отныне будут получать 500 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, а также 6 ГБ интернета вместо прежних 3 ГБ.
Абоненты тарифного плана Универсал 5500 насладятся общением с близкими, ежемесячно получая 1500 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, а также 15 ГБ мобильного интернета вместо прежних 10 ГБ. Абоненты тарифного плана Универсал 8000 каждый месяц будут получать 3000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду и 30 ГБ мобильного интернета вместо прежних 20 ГБ. А абоненты постоплатного тарифного плана Универсал 12500 будут иметь 6000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду и 45 ГБ мобильного интернета вместо прежних 30 ГБ.
«Кроме того, текущие и новые абоненты тарифного плана Ucom Универсал и Универсал Плюс при бесплатной активации приложения uMediaroom смогут просматривать 55 многожанровых телеканалов посредством мобильного телевидения от Ucom, даже находясь вне дома. Мобильное телевидение будет иметь возможность 2-дневной функции Catch up. И что самое важное, при просмотре телевизионного контента не будут использоваться мегабайты из интернет-вложений, а по исчерпании вложений сумма за использованные во время просмотра мегабайты также не будет списываться со счета абонентов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что абоненты постоплатных тарифных планов Универсал Плюс в дополнение к возможности звонить во все местные сети, Арцах, США и Канаду смогут использовать включенные минуты, объем которых увеличен до двух раз, для звонков во все сети России.