16:35 | 19.11.10 | Նորություններ | 4695
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր միաժամանակ բացվեցին Orange-ի 13 նոր խանութներ Հայաստանի տարբեր քաղաքներում`Ախուրյանում, Ամասիայում, Ջերմուկում, Աշոցքում, Մյասնիկյանում, Բերդում, Մեղրիում, Տաշիրում եւ այլ բնակավայրերում:
Այժմ Orange-ը Հայաստանում ունի 71 խանութ: Ծածկույթի ընդլայմանը զուգահեռ մենք շարունակում ենք ընդլայնել վաճառքի ցանցը, Մեդիամաքս-ին ասացին ընկերությունում:
“Orange-ը` լինելով հոգատար օպերատոր, իր առջև կարևոր խնդիր է դրել ֆիզիկապես մոտ լինել իր բաժանորդներին, այդ պատճառով էլ հետևողականորեն ընդլայնում է վաճառքի ցանցը Հայաստանի մարզերում: Մենք ցանկանում ենք, որ նույնիսկ հեռավոր բնակավայրերի բնակիչները մեր խանութներ այցելելիս զգան նույն հոգատարությունը, ինչ Երևանում և Եվրոպայի այլ մայրաքաղաքներում”, - ասաց Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Orange-ը կշարունակի վաճառքի ցանցի ընդլայնումն ինչպես Հայաստանի մարզերում, այնպես էլ մայրաքաղաքում` մինչև տարեվերջ խանութների քանակը հասցնելով 80-ի:

16:35 | 19.11.10 | News | 5007
Yerevan/Mediamax/. Today 13 new Orange shops were opened simultaneously in different towns and villages of Armenia - Akhuryan, Amasia, Jermuk, Ashotsq, Myasnikyan, Berd, Meghri, Tashir etc.
Now Orange welcomes its customers in a total of 71 shops throughout the country. Along with the network extension, Orange continues enlarging the sales network, which aims at being close to customers and make their lives easy, Mediamax was told at the company press office today.
“Orange, as a caring operator, has set a very important target to be close to its customers, that’s why we continue extending our sales network in all regions of Armenia, including close and far habitations. We wish that the inhabitants of remote areas feel the same care as in Yerevan or other European capitals, when visiting our shops”, said Bruno Duthoit, Orange Armenia CEO.
Orange will continue enlarging its sales network in the regions of Armenia as well as in the capital, to reach the number of 80 shops by the end of the year.