14:20 | 16.04.19 | Նորություններ | 10626
Beeline-ը հայտարարում է մայրաքաղաքում ֆիքսված ենթակառուցվածքի արդիականացման աշխատանքների հերթական փուլի ավարտի մասին՝ այժմ փոքր կենտրոնում:
Մասշտաբային արդիականացումը մայրաքաղաքում շարունակվում է, եւ շուտով յուրաքանչյուր բնակիչ հնարավորություն կունենա միանալու Beeline գերարագ մինչեւ 100 Մբիթ/վրկ ինտերնետին VDSL տեխնոլոգիայով։
«Beeline-ը շարունակում է արդիականացնել իր ֆիքսված ցանցը Երեւանում: Կիլիկիա թաղամասից հետո մայրաքաղաքի փոքր կենտրոնի բնակիչներին եւս հասանելի դարձավ մինչեւ 100 Մբ/վ արագությամբ գերարագ ինտերնետ: Նշեմ, որ մոտ ապագայում մենք նախատեսում ենք շարունակել մայրաքաղաքի ֆիքսված ենթակառուցվածքների բարելավումը եւ առաջիկայում կտեղեկացնենք այս ուղղությամբ հաջորդ քայլերի մասին»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Շնորհավորելով Beeline-ի հավատարիմ հաճախորդին՝ Անդրեյ Պյատախինը նրան նվիրել է COMBO 4 Max ծառայությունների փաթեթի 1 տարի անվճար բաժանորդագրություն:
Beeline-ի գերարագ ինտերնետից օգտվելու համար կարելի է մասնավորապես միանալ COMBO 2, COMBO 3 եւ COMBO 4 փաթեթներին, որոնց արժեքները սկսվում են ամսական 5990 դրամից:
Փաթեթները ներառում են անսահմանափակ զանգեր Beeline-ի ցանցում, մինչեւ 200 րոպե ՀՀ այլ ցանցերում, մինչեւ 10 ԳԲ գերարագ 4G ինտերնետ, 350 SMS, ֆիքսված ինտերնետ մինչեւ 100 ՄԲ/վրկ. արագությամբ: COMBO 3 եւ COMBO 4 փաթեթներում հասանելի է նաեւ ֆիքսված հեռախոսակապ, իսկ COMBO 4 փաթեթում՝ մինչեւ 138 հեռուստաալիք:

14:20 | 16.04.19 | News | 10968
Beeline has announced the completion of another round of modernization of its fixed network infrastructure in the city core of Yerevan.
The large-scale modernization plan is still underway in the Armenian capital and soon every resident will be able to access Beeline VDSL internet with speed of up to 100 Mb/sec.
“Beeline continues modernizing the fixed network in Yerevan. The center of the city will follow Kilikia district to have access to internet with speed of up to 100 Mb/sec. It should be noted that we plan to carry on improving the fixed network infrastructure in Yerevan. Beeline will announce the next steps soon,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Pyatakhin also presented a loyal customer with COMBO 4 Max service bundle with 1 year of free subscription.
In particular, Beeline offers super fast internet in the COMBO 2, COMBO 3 and COMBO 4 bundles, which cost starting from AMD 5990.
The service bundles include unlimited calls within Beeline network, up to 200 free minutes of calls to other Armenian networks, up to 10GB 4G internet, 350 SMS texts, and fixed internet of up to 100 Mb/sec. COMBO 3 and COMBO 4 also offer fixed landline connection, and COMBO 4 includes subscription to up to 138 TV channels as well.