14:20 | 21.05.19 | Նորություններ | 9007
Beeline-ը հայտարարում է Երեւանի «Զվարթնոց» օդանավակայանում նորացված վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի վերաբացման մասին:
Գրասենյակը գործում է օդանավակայանի ժամանման սրահում եւ հասանելի է բոլոր այցելուներին։ Այն աշխատում է շուրջօրյա եւ առանց ընդմիջումների։
«Այսօրվանից մեր հաճախորդներին օդանավակայանում կընդունի մեր վաճառքի եւ սպասարկման նորացված գրասենյակը։ Օդանավակայանում կյանքն եռում է օրը 24 ժամ, եւ օրվա ցանկացած ժամին հաճախորդները կարող են մեր գրասենյակում արագ եւ առավել հարմարավետ պայմաններում պատրաստվել ճանապարհորդությանը, իսկ հյուրերն ու զբոսաշրջիկները՝ միացնել Հայաստանի խոշորագույն կապի օպերատորի ծառայությունները։ Անհրաժեշտության դեպքում այնտեղ կարելի է նաեւ գնել սմարթֆոն կան այլ սարքավորում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:20 | 21.05.19 | Новости | 9395
21 мая 2019, Ереван. Beeline сообщает об открытии обновленного офиса продаж и обслуживания в ереванском аэропорту «Звартноц».
Офис действует в зале прилетов, доступен для всех посетителей и работает круглосуточно и без перерывов.
«С сегодняшнего дня наших клиентов в аэропорту будет встречать наш обновленный офис продаж и обслуживания. Жизнь в аэропорту кипит 24 часа в сутки, и в любое время дня и ночи в нашем офисе клиенты могут быстро и максимально комфортно подготовиться к путешествию, а гости и туристы – подключиться к услугам крупнейшего оператора связи Армении, а в случае необходимости, приобрести смартфоны и другое оборудование» - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.