11:30 | 23.05.19 | Նորություններ | 10460
Մինչեւ 2019թ․ հունիսի 30-ը հաճախորդները կարող են այդ հեռախոսը գնել 55 990 դրամով՝ միանալով «Սմարթ 1500» կամ «Սմարթ 1500 մարզային» փաթեթներին, եւ կստանան 10 000 դրամ իրենց հաշվին։ Սմարթֆոնը նաեւ հնարավոր է ձեռք բերել ապառիկ տարբերակով։
«Beeline-ի գրասենյակներում սմարթֆոնների տեսականին համալրվել է ZTE ընկերության այս սիրված եւ մատչելի մոդելով։ Հեռախոսը հիանալի է գին-որակ համադրության տեսակետից եւ համեմատաբար ցածր գնի դիմաց թույլ է տալիս օգտվել ժամանակակից կապի բոլոր տեխնոլոգիաներից եւ հավելվածներից։ Մեր հաճախորդների համար գնի մեջ ներառված է նաեւ ծառայությունների փաթեթ, որն այս հեռախոսի ձեռքբերումն ու օգտագործումը կդարձնի էլ ավելի շահավետ ու հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
ZTE Blade A530-ը կառավարվում է Android 8.1 (Oreo) օպերացիոն համակարգով, ունի 2 ԳԲ օպերատիվ եւ 16 ԳԲ ներքին հիշողություն։ Ունի երկու տեսախցիկ՝ 13 եւ 5 մեգապիքսել, ինչպես նաեւ 2600 mAh մարտկոց։ Հեռախոսն ունի երկու SIM քարտ տեղադրելու հնարավորություն։

11:30 | 23.05.19 | Новости | 10812
До 30 июня 2019 года клиенты могут приобрести телефон по цене 55990 драмов, с подключением к тарифному плану «Смарт 1500» или «Смарт 1500 региональный», и получить 10000 драм обратно на счет. Смартфон можно приобрести в кредит.
«В офисах Beeline линейку смартфонов пополнила популярная бюджетная модель от компании ZTE. Телефон примечателен с точки зрения цена-качество и за сравнительно небольшую стоимость позволяет использовать все современные технологии связи и приложения. Для наших клиентов в цену смартфона включен пакет услуг, что сделает его приобретение и использование еще выгоднее и удобнее»,- сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
ZTE Blade A530 управляется операционной системой Android 8.1 (Oreo), имеет 2 ГБ оперативной памяти и 16 ГБ внутренней памяти. Смартфон оснащен двумя камерами на 13 и 5 мегапикселей и батареей на 2600 mAh. Телефон также имеет поддержку двух SIM карт.