14:08 | 14.06.19 | Նորություններ | 9764
«Ռոստելեկոմ»-ը մեկնարկում է նոր՝ «Լավ օրեր» առաջարկը, որի շրջանակում յուրաքանչյուր ամսվա 16-ին եւ 17-ին ընկերության բաժանորդները հնարավորություն են ստանում դիտելու ավելի քան 170 միջազգային հեռուստաալիքներ ու վայելել գերարագ՝ մինչեւ 100Մբ/վ ինտերնետ արագությունն՝ առանց սահմանափակումների եւ հավելավճարի։
«Լավ օրեր» առաջարկի շնորհիվ բաժանորդները կբացահայտեն «Ռոստելեկոմ»-ի բազմաժանր հեռուստաալիքները, կծանոթանան հեռարձակվող բովանդակությանը եւ կվայելեն մինչեւ 100Մբ/վ գերարագ ինտերնետ արագության առավելություններն ու հնարավորությունները։ Սա հետագայում կօգնի նաեւ որոշում կայացնել՝ ընկերության այլ ծառայություններ եւ հեռուստաալիքներ գնելիս ։
Առաջարկը նախատեսված է ֆիզիկական անձանց համար եւ գործում է «Ռոստելեկոմ»-ի ինտերնետի եւ Սմարթ IP հեռուստատեսության բոլոր բաժանորդների համար։

Rostelecom has launched a new offer, “Good Days”. In the scope of the promotion, Rostelecom will provide over 170 international TV channels and up to 100MB/s internet on the 16th and 17th of every month without limitations and additional payment.
According to the company, “Good Days” will enable the customers to discover the wide multi-genre range of Rostelecom channels with their rich content and enjoy the advantages and capacities of super fast, up to 100MB/s internet. In the future, the promotion will help the customers decide which services and channels to subscribe to, Rostelecom said.
The promotion is designed for natural persons and available for all subscribers of Rostelecom internet and Smart IP TV.