14:59 | 18.06.19 | Նորություններ | 10906
Գտնվելով ռոումինգում՝ 67 երկրում, ընկերության բաժանորդները բացառիկ հնարավորություն կունենան օգտվելու շարժական ինտերնետից՝ սկսած 5,9 դրամից մեկ մեգաբայթի համար:
Առաջարկը գործում է Հունաստանում, Իսպանիայում, Իտալիայում, ԱՄՆ-ում, Վրաստանում, Ռուսաստանում, ինչպես նաեւ զբոսաշրջային սեզոնի պահանջված ուղղություններում՝ Եգիպտոսում, Իսրայելում, Թաիլանդում, Բրազիլիայում եւ այլ երկրներում:
5,9 դրամ սակագինը գործում է հետվճարային բաժանորդների համար: Կանխավճարային բաժանորդները կարող են օգտվել ինտերնետից 10 դրամով 1 ՄԲ դիմաց:
Առաջարկի շրջանակում բաժանորդները կարող են Հայաստան զանգահարել՝ վճարելով 150 դրամ 1 րոպեի դիմաց: Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ այլ երկրներում Beeline ցանցին, ինչպես նաեւ Ուկրաինայում Kievstar եւ Իտալիայում Wind ցանցերին միանալով, բաժանորդները կկարողանան դեպի Հայաստանի Beeline ցանց զանգեր կատարել եւ ընդունել ընդամենը 29,99 դրամով:
Սեզոնային առաջարկից օգտվելու համար բաժանորդներին լրացուցիչ ծառայություններ միացնել պետք չէ: Ճանապարհորդությունից առաջ միայն անհրաժեշտ է ստուգել ռոումինգի կարգավորումները:
«Ամառային արձակուրդների շրջանը բացված է եւ Beeline-ն ուրախ է իր բաժանորդներին առաջարկել սեզոնային ռոումինգ ակցիա, որում հիմնական շեշտը դրված է շարժական ինտերնետի վրա: Մեր բոլոր բաժանորդներին ցանկանում եմ հաճելի եւ հիշարժան հանգիստ եւ արդյունավետ աշխատանքային այցեր: Վստահ եմ, որ ռոումինգում Beeline-ի հասանելի ինտերնետը նրանց ճանապարհորդությունները կդարձնի էլ ավելի հաճելի եւ հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:59 | 18.06.19 | Новости | 11242
Beeline объявляет о проведении роуминг-акции для абонентов мобильной связи. Находясь в роуминге в 67 странах, абоненты компании получат уникальную возможность пользоваться мобильным интернетом начиная с 5,9 драмов за мегабайт.
Предложение действует в сетях любого оператора в Греции, Испании, Италии, США, Грузии, России, а также популярных в летнем туристическом сезоне Египте, Израиле, Таиланде, Бразилии и других странах.
Тариф на интернет 5,9 драмов действует для постоплатных абонентов. А предоплатные абоненты получат возможность пользоваться интернетом по тарифу 10 драмов за 1 МБ.
В рамках предложения абоненты могут звонить в Армению на сети всех операторов, а также получать звонки всего за 150 драмов за минуту. А при подключении к сети Beeline в Грузии, России, и др., а также к сети Kievstar на Украине и Wind в Италии, абоненты смогут получать звонки и звонить в Армению на мобильную сеть Beeline всего за 29,99 драмов.
«Сезон летних отпусков начался, и Beeline рад предложить абонентам роуминг-акцию, где основной упор мы сделали на стоимость мобильного интернета. Я желаю всем нашим клиентам приятных и запоминающихся отпусков и продуктивных деловых поездок и уверен, что доступный интернет Beeline в роуминге сделает их путешествия еще приятнее и удобнее», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Для того, чтобы воспользоваться сезонным предложением абонентам не нужно подключать дополнительные услуги. Перед путешествием нужно только проверить настройки роуминга.
Новые тарифы на интернет в роуминге от Beeline будут действовать до 20 сентября 2019 года.
Находясь в роуминге, абоненты Beeline могут звонить на бесплатный номер обслуживания клиентов +37480000612.