Beeline-ը հայտարարել է մայրաքաղաքում ֆիքսված ցանցի վերազինման աշխատանքների հերթական փուլի ավարտի մասին:
Այժմ նաեւ Ջրվեժ, Վարդաշեն, Ջրաշեն եւ Մուշավան թաղամասերի բնակիչները հնարավորություն ունեն միանալու Beeline գերարագ՝ մինչեւ 100 Մբիթ/վրկ ինտերնետին՝ VDSL տեխնոլոգիայով։
«Beeline-ը շարունակում է արդիականացնել իր ֆիքսված ցանցը Երեւանում: Արդեն էլ ավելի շատ թաղամասերի բնակիչներին հասանելի դարձավ նախկինից 20 անգամ արագ` մինչեւ 100 Մբ/վ արագությամբ գերարագ ինտերնետ տանը: Նշեմ, որ ավարտին է մոտենում ֆիքսված ենթակառուցվածքների լայնածավալ բարելավման փուլը Երեւանի կենտրոնում եւ հարակից թաղամասերում: Առաջիկայում կտեղեկացնենք այս ուղղությամբ հաջորդ քայլերի մասին»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Հանդիպելով Beeline-ի հավատարիմ հաճախորդին Ջրվեժի նորացված Beeline-ի գրասենյակում` Քոչինյան 9/4 հասցեով, ընկերության ղեկավար Անդրեյ Պյատախինը նրան է հանձնել COMBO 4 Max ծառայությունների փաթեթի 1 տարի անվճար բաժանորդագրություն:
Beeline-ի գերարագ ինտերնետից օգտվելու համար կարելի է մասնավորապես միանալ COMBO 2, COMBO 3 եւ COMBO 4 փաթեթներին, որոնց արժեքները սկսվում են ամսական 5990 դրամից: Փաթեթները ներառում են անսահմանափակ զանգեր Beeline-ի ցանցում, մինչեւ 200 րոպե ՀՀ այլ ցանցերում, մինչեւ 10 ԳԲ գերարագ 4G ինտերնետ, 350 SMS, ֆիքսված ինտերնետ մինչեւ 100 Մբիթ/վրկ. արագությամբ: COMBO 3 եւ COMBO 4 փաթեթներում հասանելի է նաեւ ֆիքսված հեռախոսակապ, իսկ COMBO 4 փաթեթում՝ մինչեւ 140 հեռուստաալիք:

15:42 | 23.07.19 | Новости | 12552
Теперь и у жителей районов Джрвеж, Вардашен, Джрашен и Мушакан появилась возможность присоединиться к высокоскоростному интернету Beeline – до 100 Мбит/с по технологии VDSL.
«Beeline продолжает модернизацию своей фиксированной сети в Ереване. Теперь у жителей еще больших районов появилась возможность подключиться дома к высокоскоростному интернету до 100 МБ/с – это в 20 раз более быстрый интернет, чем прежде. Отмечу, что подходит к концу масштабный этап модернизации фиксированных инфраструктур в центре Еревана. В ближайшем будущем мы сообщим о следующих шагах в этом направлении»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Поздравляя преданного клиента Beeline в обновленном офисе компании в Джрвеже, Андрей Пятахин подарил ему годовую бесплатную подписку на пакет услуг COMBO 4 Max.
Пакеты включают неограниченные звонки внутри сети Beeline, до 200 минут - в другие сети Армении, высокоскоростной интернет 4G до 10 ГБ, 350 SMS, фиксированный интернет со скоростью до 100 МБ/с. В пакетах COMBO 3 и COMBO 4 доступна также фиксированная телефонная связь, а в COMBO 4 – до 140 телеканалов.