15:55 | 20.08.19 | Նորություններ | 13679
Օգոստոսի 20-ից Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության բոլոր բաժանորդները uMediaroom շարժական հեռուստատեսությունից օգտվելիս չեն վճարի սպառված մեգաբայթերի համար:
Ինչպես նշել են ընկերությունում, ծառայությունից հնարավոր է օգտվել՝ բաժանորդագրվելով առաջարկվող 3 սակագնային պլաններից մեկին՝ Basic, Standard կամ Premium եւ անվճար վայելելով այն առաջին 1 ամսվա ընթացքում:
Ընդ որում առաջին ամիսն անվճար է։ Սակագնային պլանների արժեքներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել հավելվածի «Բաժանորդագրություններ» բաժին:
«Մինչ այսօր տվյալ պայմաններով uMediaroom հավելվածից կարող էին օգտվել միայն Ucom Ունիվերսալ եւ Ucom Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանի բոլոր բաժանորդները։ Իսկ այսօրվանից Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության ցանկացած բաժանորդ կարող է ներբեռնել uMediaroom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը եւ դիտել 80-ից ավելի բարձրորակ հեռուստաալիքներ՝ չվճարելով սպառված մեգաբայթերի համար», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ընկերությունում հավելել են, որ ներբեռնելով uMediaroom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը Google Play-ից կամ App Store-ից, Ucom շարժական կապի բաժանորդները հնարավորություն են ստանում դիտել ավելի քան 80 տեղական եւ միջազգային հեռուստաալիքներ, ստեղծել նախընտրելի ալիքների ցանկ, տեղադրել հիշեցումներ սիրելի հաղորդումների համար եւ Catch Up գործառույթի շնորհիվ վայելել մինչեւ 2 օր առաջ հեռարձակված հաղորդումները։

15:55 | 20.08.19 | Новости | 13972
С 20 августа все абоненты голосовой услуги Ucom при просмотре мобильного телевидения посредством приложения uMediaroom не будут платить за использованные мегабайты.
Как сообщили в компании, услугой можно воспользоваться, подписавшись на один из 3-х предлагаемых тарифных планов: Basic, Standard или Premium, бесплатно используя ее в течение первого месяца. Для ознакомления со стоимостью тарифных планов необходимо войти в раздел «Подписки» мобильного приложения.
«До сих пор мобильным приложением uMediaroom на данных условиях могли воспользоваться только абоненты Ucom Универсал и Ucom Универсал Плюс. А с сегодняшнего дня любой абонент голосовой мобильной услуги Ucom может скачать приложение мобильного телевидения uMediaroom и просматривать свыше 80-ти высококачественных телеканалов, не выплачивая сумму за использованные мегабайты», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Oтмечется также, что скачав приложение мобильного телевидения uMediaroom из Google Play или App Store, абоненты мобильной связи Ucom получают возможность просмотра свыше 80 местных и международных телеканалов, создать список любимых телеканалов, устанавливать напоминания для любимых телепередач и насладиться просмотром программ 2-дневной давности при помощи функции Catch Up.