15:55 | 20.08.19 | Նորություններ | 13679
Օգոստոսի 20-ից Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության բոլոր բաժանորդները uMediaroom շարժական հեռուստատեսությունից օգտվելիս չեն վճարի սպառված մեգաբայթերի համար:
Ինչպես նշել են ընկերությունում, ծառայությունից հնարավոր է օգտվել՝ բաժանորդագրվելով առաջարկվող 3 սակագնային պլաններից մեկին՝ Basic, Standard կամ Premium եւ անվճար վայելելով այն առաջին 1 ամսվա ընթացքում:
Ընդ որում առաջին ամիսն անվճար է։ Սակագնային պլանների արժեքներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել հավելվածի «Բաժանորդագրություններ» բաժին:
«Մինչ այսօր տվյալ պայմաններով uMediaroom հավելվածից կարող էին օգտվել միայն Ucom Ունիվերսալ եւ Ucom Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանի բոլոր բաժանորդները։ Իսկ այսօրվանից Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության ցանկացած բաժանորդ կարող է ներբեռնել uMediaroom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը եւ դիտել 80-ից ավելի բարձրորակ հեռուստաալիքներ՝ չվճարելով սպառված մեգաբայթերի համար», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ընկերությունում հավելել են, որ ներբեռնելով uMediaroom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը Google Play-ից կամ App Store-ից, Ucom շարժական կապի բաժանորդները հնարավորություն են ստանում դիտել ավելի քան 80 տեղական եւ միջազգային հեռուստաալիքներ, ստեղծել նախընտրելի ալիքների ցանկ, տեղադրել հիշեցումներ սիրելի հաղորդումների համար եւ Catch Up գործառույթի շնորհիվ վայելել մինչեւ 2 օր առաջ հեռարձակված հաղորդումները։

15:55 | 20.08.19 | News | 13929
As of August 20, 2019 all Ucom mobile voice subscribers will not pay for consumed megabytes while watching uMediaroom Mobile TV. They can enjoy the service by subscribing to one of the following 3 tariff plans - Basic, Standard or Premium and benefit from 1 month trial period. Tariff plan rates are available at "Subscriptions" section of uMediaroom Mobile TV app.
"So far, only the subscribers of Ucom Universal and Ucom Universal Plus postpaid tariff plans could use uMediaroom app on such terms. And from now on, any subscriber of Ucom mobile voice service can download uMediaroom Mobile TV app and watch over 80 high-quality TV channels without paying for the megabytes consumed," said Hayk Yesayan, Co-founder and Director General at Ucom.
It should be added that by downloading uMediaroom Mobile TV app from Google Play or App Store, Ucom mobile subscribers will be able to watch over 80 local and international TV channels, create their own list of favorite channels, set reminders for favorite programs and thanks to Catch Up feature enjoy the programs aired up to 2 days ago.