17:46 | 17.04.20 | Նորություններ | 11418
Կորոնավիրուսի համաճարակի արագ տարածման պատճառով՝ արդեն մեկ ամիս է «Ռոստելեկոմ» ընկերությունը աշխատում է արտակարգ ռեժիմով՝ շուրջօրյա սպասարկելով բաժանորդներին և տրամադրելով բարձրակարգ, որակյալ և հուսալի ծառայություններ:
Այս ամբողջ ընթացքում ընկերությունը, հաշվի առնելով ստեղծված պայմաններում հեռավար կրթության և հեռավար աշխատանքի անհրաժեշտությունը, իր բաժանորդներին է տրամադրել մի շարք հնարավորություններ և գործիքներ՝ արդյունավետ աշխատանքի, կրթության կազմակերպման և պարզապես հաճելի ժամանցի համար:
Ավելի վաղ, հաշվի առնելով արտակարգ դրությամբ պայմանավորված սահմանափակումները՝ «Ռոստելեկոմ»-ը տեղեկացրել էր, որ հետաձգում է մատուցված ծառայությունների դիմաց վճարումների վերջնաժամկետը: Չնայած այս հանգամանքին՝ ընկերության բազմաթիվ բաժանորդները շարունակում են ժամանակին կատարել բոլոր վճարումները:
«Լինելով հեռահաղորդակցության ոլորտի առաջատար օպերատորներից՝ «Ռոստելեկոմ» ընկերությունը իր պարտքն է համարում՝ որակյալ և հուսալի ծառայություններ մատուցել իր բաժանորդներին, արտակարգ իրավիճակներում՝ առավել ևս: Եվ մենք ուրախ ու երախտապարտ ենք ունենալու հավատարիմ հաճախորդներ, ովքեր գնահատում են մեր աշխատանքը, իսկ դրա վառ ապացույցը նրանց կողմից մեր մատուցած ծառայություններից ակտիվ օգտվելը, դրական խոսքերն ու պարտաճանաչությունն են: Հուսով ենք, նման դրական վերաբերմունքը օրինակելի կլինի բոլորի համար, և մեր փոխգործակցությունը ավելի արդյունավետ կլինի»,- նշել է «Ռոստելեկոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը:
«Ռոստելեկոմ» ընկերությունը բարձր է գնահատում բաժանորդների պարտաճանաչությունը և պատրաստակամությունը՝ վճարումները բարեխղճորեն և ժամանակին կատարելու համար: Դրանով նրանք աջակցում են ընկերությանը՝ ապահովելու ընկերության աշխատանքի բնականոն ընթացքը և շարունակականությունը:

17:46 | 17.04.20 | News | 11766
Due to the coronavirus pandemic, Rostelecom has been working in emergency mode for a month, serving subscribers round-the-clock and providing high-quality, reliable services.
The company has also taken into account the importance of distance learning and remote working in these circumstances and provided the subscribers a number of services and tools for production work, organization of online learning, and recreation.
Earlier, due to the restrictions implied by the lockdown, Rostelecom announced it postponed the terms for payment for services. Despite that, many subscribers made all their payments by the pre-lockdown schedule.
"As one of the leading telecom operators in Armenia, Rostelecom considers it a duty to provide high-quality, reliable services, particularly during the state of emergency. We are happy and grateful to have loyal clients who appreciate our work, as evidenced by their active use of our services, positive feedback and responsible approach to payment. We hope this positive attitude will serve as an example and our cooperation will grow more productive," said Rostelecom Armenia CEO Hayk Faramazyan.