16:33 | 04.05.20 | Նորություններ | 11040
Ucom TV-ում առանց հավելյալ վճարի կարելի է դիտել «Ֆիլմերի», «Մանկական» եւ «Ուսուցողական» թեմատիկ փաթեթների ալիքները
Մինչեւ մայիսի 14-ը Ucom հեռուստատեսային ծառայության ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր բաժանորդներն առանց հավելյալ վճարի կարող են դիտել «Ֆիլմերի», «Մանկական» եւ «Ուսուցողական» թեմատիկ փաթեթներում ներառված բոլոր հեռուստաալիքները։ Բացառություն են կազմում uTV Box եւ uTV Box մարզային փաթեթների բաժանորդները:
«Ucom-ն ամեն ինչ անում է բնականոն աշխատանքի շարունակականությունը եւ մեր բաժանորդների համար առցանց կրթության հնարավորությունն ապահովելու համար։ Մենք կարեւորում ենք որակյալ տեսաբովանդակությունը, այդ իսկ պատճառով արտակարգ դրության պայմաններում առաջարկում ենք մասնավորապես երեխաների հետ դիտել մանկական եւ ուսուցողական ալիքներ առանց որեւէ հավելավճարի»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Սերգեի Խաչատրյանը։
Հիշեցնենք նաեւ, որ uTV-ի տեսավարձույթ բաժնում (VoD) Ucom-ն ավելացրել է անվճար բաժին, որտեղ ներառված են ընտանեկան, կատակերգական ֆիլմեր եւ մուլտֆիլմեր փոքրերի համար:

16:33 | 04.05.20 | Новости | 11351
Все абоненты Ucom ТВ будут бесплатно смотреть каналы из тематических пакетов «Фильмы», «Детские» и «Образовательные»
До 14 мая абоненты телевидения от Ucom, являющиеся физическими лицами, без какой-либо дополнительной платы смогут смотреть все телеканалы, включенные в тематические пакеты «Фильмы», «Детские» и «Образовательные». Исключение составляют абоненты uTV Box и uTV Box региональный.
«Ucom делает все возможное для обеспечения продолжительности работ и возможности онлайн-обучения для наших абонентов. Мы высоко ценим качественный видео-контент - именно по этой причине в условиях чрезвычайного положения без какой-либо дополнительной платы предлагаем смотреть детские и обучающие каналы со своими детьми», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Сергеевич Хачатрян.
Напомним также, что в разделе «Видеопрокат» (VoD) от Ucom была добавлена папка с бесплатным контентом, включающим семейные, комедийные фильмы и мультфильмы для детей.