17:06 | 19.09.24 | Նորություններ | 16363
Viva-ն շարունակում է անակնկալներ մատուցել իր հաճախորդներին՝ մշտապես կատարելագործելով ու ընդլայնելով մատուցվող ծառայությունների շրջանակը: Ընկերությունը կրկին ներկայանում է նորամուծությունով՝ այս անգամ «START+» կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդների համար։
Այսուհետ «START+»-ի բաժանորդները եւս հնարավորություն ունեն օգտվել Yandex Plus-ի բոլոր առավելություններից՝ առանց ծառայության վճարի եւ սակագնային պլանով տրամադրվող հիմնական ինտերնետ փաթեթի ՄԲ-երը սպառելու: Փաթեթը հնարավորություն է տալիս լսել սիրած երգերն առանց գովազդի եւ վայելել բացառիկ թողարկումներ Yandex Music-ում, ոգեշնչվել նոր ֆիլմերից եւ հեռուստասերիալներից Kinopoisk-ի միջոցով, Bookmate-ի շնորհիվ ընդլայնել մտահորիզոնը՝ լսելով կամ կարդալով ցանկացած ժանրի գիրք, իսկ Yandex Go-ից օգտվելիս («Կոմֆորտ» եւ ավելի բարձր դասերում) երթեւեկել մինչեւ 10% ավելի մատչելի տարբերակով։
«Այս սակագնային պլանը Viva-ի հաճախորդներին կապից բացի տալիս է բազմաթիվ առավելություններ՝ առանց լրացուցիչ վճարների։ «START+»-ը ժամանցի եւ հարմարավետության նոր հորիզոններ է բացում բոլորիս համար, լինի կինո, երաժշտություն թե ընթերցանություն, ինչու ոչ՝ այն նաեւ օգնում է խնայել միջոցներ», - ասել է Viva-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:
Բացի դրանից՝ «START+»-ի բաժանորդները շարունակում են օգտվել բացառիկ բովանդակությամբ «Kinodaran»-ից՝ կրկին առանց ծառայությունների վճարի եւ հիմնական մեգաբայթերը սպառելու։ Այս հարթակի շնորհիվ Viva-ի բաժանորդները կարող են վայելել որակյալ բովանդակություն, այդ թվում՝ բոլորովին նոր ֆիլմեր եւ օրիգինալ սերիալներ:
«Kinodaran»-ի մշտապես թարմացվող բովանդակության եւ սեփական արտադրության ֆիլմերի ու սերիալների շնորհիվ օգտատերերը կարող են բացահայտել օրիգինալ բովանդակություն եւ ընկղմվել որակյալ ժամանցի աշխարհ: Ֆիլմերի, սերիալների եւ մուլտֆիլմերի հարուստ կատալոգ եւ դիտման եզակի փորձառությամբ անմոռանալի տպավորություններ ստանալու հնարավորություն, որը սակագնային պլանով տրամադրվող փաթեթների շրջանակում տրված է միայն Viva-ի բաժանորդներին։
Սակագնային պլանին անցում կատարելու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել My Viva  հավելված կամ հավաքել *208*2500# հրահանգը։ Ակտիվացման գինը՝ 2500 դրամ 30 օրվա համար։

17:06 | 19.09.24 | Новости | 16334
Viva продолжает радовать своих клиентов, постоянно совершенствуя и обновляя свои услуги. Стремясь предложить больше, чем просто услуги связи, компания представляет новшество для абонентов предоплатного тарифного плана «START+».
Теперь абоненты тарифного плана «START+» могут воспользоваться всеми преимуществами подписки на Yandex Plus без платы за услугу и использование МБ-ов основного интернет-пакета. Подписка Yandex Plus позволяет слушать любимые треки без рекламы, находить вдохновение в тысячах новых и любимых треков и наслаждаться эксклюзивными релизами на Yandex Music, вдохновляться фильмами и сериалами на Kinopoisk-е. К тому же, с Bookmate абоненты смогут расширять свои литературные познания, читая или слушая книги. Кроме того, поездки с Yandex Go выгоднее для абонентов тарифного плана до 10% (при выборе услуг в тарифах «Комфорт» и выше).
«Этот тарифный план, кроме собственно связи, предоставляет нашим клиентам множество преимуществ без дополнительной платы. «START+» открывает перед ними новые горизонты в области развлечений и комфорта — будь то фильмы, музыка или литература, и, пожалуй стоит отметить, что он также помогает экономить», — отметил генеральный директор Viva Армен Аветисян.
Кроме того, абоненты «START+» продолжают пользоваться пакетом «Kinodaran» с эксклюзивным контентом – также без платы за услугу и потребления МБ-ов основного интернет-пакета. Благодаря этой платформе абоненты Viva могут наслаждаться качественным контентом, в том числе совершенно новыми фильмами и оригинальными сериалами.
Благодаря постоянно обновляемому контенту и фильмам собственного производства «Kinodaran»-а пользователям доступны оригинальный контент и возможности качественного досуга. Богатый каталог фильмов, сериалов и анимационных фильмов и эксклюзивная возможность получить уникальный опыт просмотра, который предоставляется только клиентам Viva в рамках тарифного плана.
Для перехода на тарифный план можно воспользоваться приложением My Viva или отправить команду *208*2500#. Стоимость подключения на 30 дней составляет 2500 драмов.