12:48 | 24.02.25 | Նորություններ | 9232
SADA-ն ստացել է Google-ի Հանրային հատվածի գործընկերոջ պիտակներ (բեյջեր)` AI եւ ML, տվյալների վերլուծության, քարտեզների եւ աշխարհատարածության, անվտանգության եւ աշխատանքային վերափոխման կատեգորիաներում։
2024 թվականին SADA-ն նշանակալի հաջողություններ է գրանցել այս ոլորտներում՝ հանրային հատվածի կազմակերպությունների համար ազդեցիկ արդյունքներ ապահովելով։
«Google-ի հանրային հատվածի գործընկերոջ պիտակները հաստատում են մեր թիմի՝ նորարարական լուծումներ տրամադրելու պատրաստականությունը։ Մենք օգնում ենք նշանակալի արդյունքների հասնել այն կազմակերպություններին, որոնք պատրաստ են քաղաքացիներին ավելի լավ ծառայություններ մատուցել»,- նշել է SADA, an Insight company-ի Ռազմավարական գործընկերության եւ միջազգային GTM-ի հարցով ավագ փոխնախագահ Միշել Ամբրոսը։
SADA, an Insight company-ն պրոֆեսիոնալ ծառայությունների շուկայի համաշխարհային առաջատար է եւ Google Cloud-ի լուծումների մրցանակակիր մատակարար։
2000 թվականից սկսած՝ SADA-ն օգնում է առողջապահության, մեդիայի, ժամանցի, մանրածախ առեւտրի, արտադրության եւ հանրային ոլորտի հաճախորդներին՝ լուծելու իրենց առջեւ ծառացած ամենաբարդ թվային փոխակերպման խնդիրները, որպեսզի բիզնեսները կարողանան կենտրոնանալ իրենց նպատակների վրա: SADA-ն գրասենյակներ ունի Հյուսիսային Ամերիկայում, Հնդկաստանում եւ Հայաստանում:

SADA recognized as a 2025 Google Public Sector AI and ML, Data Analytics, Maps & Geospatial, Security, and Work Transformation Expertise Partner.
New Badges Demonstrate SADA’s Commitment to Delivering Cutting-Edge Solutions for Public Sector Organizations.
In 2024, SADA achieved significant milestones in these badge areas, demonstrating its commitment to driving impactful results for public sector organizations. These accomplishments include helping state governments centralize and modernize online services with cloud-native applications, enhancing digital infrastructure for executive offices, optimizing government technology ecosystems, and supporting cutting-edge research capabilities.
"These Google Public Sector Partner Expertise badges validate our team's dedication to providing cutting-edge solutions that address the unique challenges faced by public sector organizations and the meaningful outcomes we’re helping drive for those organizations who are committed to serving their constituents," said Michelle Ambrose, SVP Strategic Partnerships and International GTM at SADA.
SADA, an Insight company, is a market leader in professional services and an award-winning solutions provider of Google Cloud. Since 2000, SADA has been committed to helping customers in healthcare, media, entertainment, retail, manufacturing, and the public sector solve their most complex challenges so they can focus on achieving their boldest ambitions.
With offices in North America, India, and Armenia providing sales and customer support teams, SADA is positioned to meet customers where they are in their digital transformation journey.