12:03 | 14.08.25 | Նորություններ | 25223
Ֆիքսված ցանցի ընդլայնման ռազմավարության շրջանակում Ucom-ը հայտարարում է Երեւանի Սիլիկյան թաղամասում ընկերության գերարագ ֆիքսված ցանցի գործարկումը հաջողությամբ ավարտելու մասին։
Սիլիկյան թաղամասի բնակիչներն այսուհետ կարող են օգտվել Ucom-ի ֆիքսված ինտերնետից, շարժական կապի ծառայություններից եւ հեռուստատեսությունից՝ ստանալով այս բոլոր ծառայությունները մեկ փաթեթում եւ առավել շահավետ պայմաններով։
Ցանցի գործարկման կապակցությամբ Ucom-ը հատուկ առաջարկ է նախատեսել թաղամասում բնակվողների համար, որը կգործի 2025թ. օգոստոսի 13-ից հոկտեմբերի 31-ը ներառյալ։ Մասնավորապես, Unity փաթեթներին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում մեկ ամիսը կտրամադրվի անվճար։
«Մեր կարեւորագույն առաքելությունն է Հայաստանում բոլորի համար հասանելի դարձնել կապի բարձրորակ եւ ժամանակակից ծառայությունները։ Բաժանորդների հանդեպ հոգատարությունը Ucom-ի համար առաջնային է, դրա համար մենք ստեղծել ենք միավորված եւ շահավետ փաթեթներ, որոնք ներառում են տան ինտերնետը, շարժական կապն ու հեռուստատեսությունը՝ դարձնելով դրանք առավել պահանջված եւ արդյունավետ։ Հուսով եմ, որ Սիլիկյան թաղամասի բնակիչները կօգտվեն մեր տրամադրած հնարավորություններից եւ կվայելեն Ucom-ի ցանցի արագությունն ու որակը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
2025 թվականին Ucom ֆիքսված ցանցն արդեն հաջողությամբ գործարկվել է նաեւ Երեւանի Հին Ավան, Անաստասավան եւ Հաղթանակ թաղամասերում։

12:03 | 14.08.25 | Новости | 25685
В рамках стратегии расширения Ucom объявляет об успешном запуске высокоскоростной фиксированной сети в районе Силикян города Еревана.
Жители Силикяна теперь смогут пользоваться фиксированным интернетом, мобильной связью и телевидением Ucom, получая все эти услуги в одном пакете на более выгодных условиях.
В связи с запуском сети Ucom подготовил специальное предложение для жителей района, которое будет действовать с 13 августа по 31 октября 2025 года включительно. В частности, при оформлении подписки на пакет Unity сроком на 12 месяцев один месяц предоставляется бесплатно.
″Наша важнейшая миссия — сделать высококачественные и современные услуги связи доступными для всех в Армении. Забота об абонентах является приоритетом для Ucom, поэтому мы создали комбинированные и выгодные пакеты, которые объединяют домашний интернет, мобильную связь и телевидение, делая их более востребованными и эффективными. Надеюсь, что жители Силикяна воспользуются предоставляемыми возможностями и получат удовольствие и оценят скорость и качество сети Ucom», - отметил Ральф Йирикян, генеральный директор компании Ucom.
Стоит отметить, что в 2025 году фиксированная сеть Ucom также была успешно запущена в районах Еревана —  Хин Аван, Анастасаван и Ахтанак.