12:50 | 16.03.26 | Նորություններ | 1816
Ucom-ի Level Up+ փաթեթները նախատեսված են նրանց համար, ովքեր ակտիվորեն օգտագործում են շարժական ինտերնետը եւ ցանկանում են մշտապես մնալ կապի մեջ՝ հասանելիություն ունենալով ժամանակակից թվային ծառայություններին։
Վերջին տարիներին շարժական ինտերնետը դարձել է մարդկանց առօրյայի կարեւոր բաղադրիչներից մեկը՝ աշխատանքի, կրթության եւ ժամանցի համար։ Տեսազանգերից եւ առցանց հանդիպումներից մինչեւ ֆիլմերի դիտում եւ սոցիալական հարթակներում ակտիվ շփում՝ օգտատերերն ավելի ու ավելի հաճախ են զգում բարձր արագության եւ կայուն կապի կարիք։
«Այսօր կապը դարձել է ժամանակակից թվային կյանքի հիմքը։ Ucom-ում մեր նպատակն է ապահովել, որ մեր բաժանորդները Հայաստանի ցանկացած կետում ունենան հասանելիություն առաջատար տեխնոլոգիաներին եւ ժամանակակից թվային հնարավորություններին։ Մենք շարունակաբար զարգացնում ենք մեր ցանցը եւ ծառայությունները, որպեսզի մեր բաժանորդները կարողանան օգտվել նորագույն տեխնոլոգիական լուծումներից։ Դրա ապացույցն է Ookla®-ի կողմից վերջերս ստացած գնահատականը, ըստ որի Ucom-ը ճանաչվեց N1 օպերատորը Հայաստանում՝ ամենաարագ շարժական ինտերնետով եւ լավագույն ֆիքսված կապով», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ի Level Up+ հետվճարային փաթեթները հասանելի են մի քանի տարբերակով՝ հնարավորություն տալով բաժանորդներին ընտրել իրենց օգտագործման ծավալին համապատասխան առաջարկը` Level Up+ 3000, 4000, 5500, 8000։ Օրինակ՝ Level Up+ 5500 փաթեթը նախատեսված է այն բաժանորդների համար, որոնք ցանկանում են ունենալ անսահմանափակ ինտերնետ ու մեծ ծավալի ներառված րոպեներ, ազատ օգտվել ծառայություններից՝ միշտ մնալով կապի մեջ։
Level Up+ հետվճարային փաթեթների միջոցով բաժանորդները կարող են մշտապես լինել կապի մեջ եւ ապրել առանց սահմանափակումների՝ միանալով Հայաստանում №1 օպերատորին։ Բոլոր մանրամասները հասանելի են այստեղ։

12:50 | 16.03.26 | Новости | 1616
Пакеты Level Up+ от Ucom предназначены для тех, кто активно пользуется мобильным интернетом и хочет всегда оставаться на связи, имея доступ к современным цифровым сервисам.
В последние годы мобильный интернет стал важной частью повседневной жизни людей для работы, обучения и развлечений. От видеозвонков и онлайн-встреч до просмотра фильмов и активного общения в социальных сетях пользователи всё чаще нуждаются в высокой скорости и стабильном соединении.
«Сегодня связь стала основой современной цифровой жизни. В Ucom наша цель обеспечить нашим абонентам доступ в любой точке Армении к передовым технологиям и современным цифровым возможностям. Мы постоянно развиваем нашу сеть и услуги, чтобы наши абоненты могли пользоваться новейшими технологическими решениями. Подтверждением этого является недавняя оценка компании Ookla®, согласно которой Ucom признан оператором №1 в Армении по самому быстрому мобильному интернету и лучшей фиксированной сети», - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Постоплатные пакеты Level Up+ от Ucom доступны в нескольких вариантах, позволяя абонентам выбрать предложение, соответствующее их потребностям: Level Up+ 3000, 4000, 5500 и 8000.
Например, пакет Level Up+ 5500 предназначен для абонентов, которые хотят иметь безлимитный интернет и большой объём включённых минут, свободно пользоваться услугами и всегда оставаться на связи.
С постоплатными пакетами Level Up+ абоненты могут всегда оставаться на связи и пользоваться услугами без ограничений, присоединившись к оператору №1 в Армении. Подробнее - по ссылке: ucom.am/postpaid.