17:37 | 19.03.26 | Նորություններ | 944
Մարտի 19-ին Ucom-ը կրկին նշում է Հաճախորդի միջազգային օրը՝ այն դարձնելով բաժանորդների հետ անմիջական շփման առիթ՝ նրանց կարծիքներն ու սպասումները լսելու համար։
Ամբողջ օրը ընկերության ղեկավար կազմն այցելում է Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններ Երեւանում եւ մարզերում՝ անձամբ սպասարկելու հաճախորդներին, լսելու նրանց կարծիքները ընկերության ծառայությունների եւ սպասարկման որակի մասին, ինչպես նաեւ պատասխանելու նրանց հետաքրքրող հարցերին։
Ընկերության միջին եւ բարձր օղակների ղեկավարները զուգահեռաբար աշխատում են նաեւ զանգերի կենտրոնում՝ կապ հաստատելով բաժանորդների հետ, շնորհավորելով նրանց Հաճախորդի միջազգային օրվա կապակցությամբ եւ օգնելով լուծել առաջացած հարցերն ու խնդիրները։
«Ucom-ում մենք հավատում ենք, որ մեր բաժանորդների վստահությունն ու ընտրությունն են ձեւավորում մեր աշխատանքի ուղղությունները։ Մենք ամեն օր աշխատում ենք մեր բաժանորդների համար՝ նրանց կարիքներն ավելի լավ հասկանալու եւ ծառայությունները շարունակաբար բարելավելու նպատակով։ Հաճախորդի միջազգային օրը մեզ համար եւս մեկ հնարավորություն է մեր բաժանորդներին մոտ գտնվելու եւ վստահեցնելու, որ ամեն ինչ անում ենք նրանց թվային առօրյան ավելի հարմարավետ եւ հուսալի դարձնելու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Այս տարվա նախաձեռնության շրջանակում Ucom-ն ունի նաեւ հատուկ առաջարկ՝ մարտի 19-ից Uplay թվային հարթակի ամբողջ բովանդակությունը ներկայիս մոբայլ հաճախորդներին հասանելի կլինի 1 ամիս անվճար։ Առաջարկը կգործի նաեւ մինչեւ ապրիլի 19-ը միացած բաժանորդների համար` հնարավորություն տալով բացահայտել հեռուստաալիքների, ֆիլմերի, սերիալների եւ ժամանցային բովանդակության հայկական եւ արտասահմանյան բազմաժանր ընտրանին։
Այս առաջարկը եւս մեկ քայլ է Ucom-ի թվային ծառայությունների էկոհամակարգի զարգացման ուղղությամբ՝ բաժանորդներին առաջարկելով կապի եւ ժամանցի ամբողջական փորձառություն։

17:37 | 19.03.26 | News | 140
On March 19, Ucom once again celebrates International Client’s Day, using it as an opportunity for direct engagement with subscribers to better understand their expectations and feedback.
Throughout the day, the company’s management team is visiting Ucom sales and service centers in Yerevan and the regions, personally serving customers, listening to their feedback on services and quality, and answering their questions.
At the same time, mid-level and senior managers are working at the call center, reaching out to subscribers, congratulating them on International Client’s Day, and assisting in resolving any issues or inquiries.
“At Ucom, we believe that our subscribers’ trust and choice shape the direction of our work. Every day, we strive to better understand their needs and continuously improve our services. International Client’s Day is another opportunity for us to be closer to our subscribers and to reassure them that we do everything to make their daily digital life more convenient and reliable,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
As part of this year’s initiative, Ucom is also introducing a special offer: starting from March 19, the full content of the Uplay digital platform will be available to existing mobile subscribers free of charge for one month. The offer will also apply to subscribers who join by April 19, giving them access to a wide selection of TV channels, movies, series, and entertainment content, both local and international.
This initiative is another step in developing Ucom’s digital ecosystem, offering subscribers a comprehensive connectivity and entertainment experience.