14:40 | 13.02.09 | Նորություններ | 11310
Երեւան /Մեդիամաքս/. Edram վճարային համակարգը հայտարարել է նոր ծառայության` հաշիվը ArCa վիրտուալ քարտի միջոցով լիցքավորելու հնարավորության մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են Edram-ի մարքեթինգի բաժնում, ծառայությունը նախատեսված է ArCa պլաստիկ քարտ ունեցողների համար, ովքեր կգրանցվեն Edram-ում: ArCa վիրտուալ քարտ ստեղծելու համար անհրաժեշտ է նախնական գրանցում ArCa համակարգում:
Հաշվի վերալիցքավորման ծառայությունն անվճար է, առանց միջնորդավճարի:
Հաշվի մեկանգամյա լիցքավորման նվազագույն չափը 500 դրամ է, առավելագույնը` 100 000 դրամ: Հաշիվը մեկ օրվա ընթացքում լիցքավորելու առավելագույն գումարը 500 000 դրամ է:

Yerevan /Mediamax/. EDram payment system has announced the launch of a new service – an opportunity to replenish the account by means of a virtual ArCa card.
As Mediamax was told in Marketing Department of EDram, the service is meant for holders of ArCa plastic card, who will register in EDram payment system. To create a virtual ArCa card, one should beforehand register in ArCa system.
The service for replenishing the account is free of charge, without commission fees.
The minimal volume of account replenishment per one option is 500 AMD, the maximal – 100.000 AMD. The maximal volume of account replenishment per a day makes 500. 000 AMD.