15:16 | 23.06.09 | Նորություններ | 4761
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելը” (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է Երեւանում /Աբովյան 19 եւ Նժդեհի 5/ վաճառքի եւ սպասարկման երկու նոր գրասենյակների բացման մասին:
“Տեխնիկական հագեցվածության մակարդակը եւ վաճառքի ու սպասարկման գրասենյակների ավելացումը մեզ նոր չափանիշներ են թելադրում: Վստահ եմ, որ գրասենյակներում հօգուտ հաճախորդի կողմնորոշումը եւ անթերի սպասարկումը կդառնան Beeline-ի սպասարկման որակի բարձրացման նոր ծրագրի հաջողության գրավականը”,- բացման արարողության ժամանակ ասել է “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
2009թ. սկզբից բացվել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 9 գրասենյակ, այդ թվում` Եղվարդում, Նոր Հաճնում, Սեւանում, Ջերմուկում, Վարդենիսում եւ Ծաղկաձորում: Ներկայումս Հայաստանում գործում է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման շուրջ 60 գրասենյակ:
Աբովյան 19 հասցեում տեղակայված գրասենյակում առաջարկվելու է ծառայությունների ողջ փաթեթը, բացառությամբ ֆիքսված կապի անջատված համարների վերամիացումը: Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման մնացած բոլոր գրասենյակներում ծառայությունները մատուցվում են առանց սահմանափակումների:

15:16 | 23.06.09 | Новости | 5139
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» (торговый знак Beeline) объявил об открытии двух новых офисов продаж и обслуживания в Ереване: на ул. Абовяна 19 и пр. Нжде 5.
«Уровень технического оснащения и увеличение количества офисов продаж и обслуживания диктуют нам новые стандарты. Уверен, что клиентоориентированность и безупречный сервис в офисах станут залогом успеха новой программы повышения качества обслуживания Beeline», - сказал гендиректор «АрменТел» Игорь Климко на церемонии открытия.
С начала 2009 года открылось 9 офисов продаж и обслуживания Beeline, в том числе в Егварде, Нор Ачине, Севане, Джермуке, Варденисе и Цахкадзоре. В настоящее время в Армении действуют около 60 офисов продаж и обслуживания Beeline.
В новом офисе по адресу Абовяна 19 будет предоставляться весь спектр услуг, кроме повторного подключения отключенных номеров фиксированной связи. Во всех остальных офисах продаж и обслуживания Beeline услуги предоставляются без ограничений.