16:55 | 17.11.09 | Նորություններ | 4939
Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia բջջային օպերատորը սկսել է տրամադրել “հատուկ” հեռախոսահամարներ` “Բրոնզե”, “Արծաթե”, “Ոսկե” եւ “Պլատինե”:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են Orange Armenia-ի մամլո ծառայությունում, “Բրոնզե” եւ “Արծաթե” հեռախոսահամարները կարող են ձեռք բերել բոլոր ցանկացողները: Դրանք արժեն, համապատասխանաբար, 8 եւ 20 հազար դրամ:
“Ոսկե” եւ “Պլատինե” համարները նախատեսված են միայն նրանց համար, ովքեր հանդիսանում են “Ղ-Տելեկոմ” ՓԲԸ կամ “ԱրմենՏել” ՓԲԸ նմանատիպ համարների ներկայիս բաժանորդներ եւ Orange-ի հետ կնքեն “Ամեն ամիս” սակագնային պլանի պայմանագիր:
“Ոսկե” համարները արժեն 80 հազար դրամ եւ տրամադրվում են 6 ամիս ժամանակահատվածով պայմանագիր կնքելու դեպքում: “Պլատինե” համարները արժեն 200 հազար դրամ եւ տրամադրվում են 18 ամիս ժամանակահատվածով պայմանագիր կնքելու դեպքում:
“Հատուկ” համարների տրամադրման ծրագիրը տեւելու է երկու ամիս` 2009թ. նոյեմբերի 16-ց մինչեւ 2010թ. հունվարի 16-ը: Դրանից հետո “Ոսկե” համարները հանվելու են ազատ վաճառքի:
Ծրագրի մասին մանրամասն տեղեկություններ կարելի է ստանալ Orange-ի խանութներում, որոնց ցանկը հասանելի է http://www.orangearmenia.am/shops հասցեով:

16:55 | 17.11.09 | Новости | 4973
Ереван /Медиамакс/. Сотовый оператор Orange Armenia начал предоставлять «специальные» телефонные номера - «Бронзовые», «Серебряные», «Золотые» и «Платиновые».
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе Orange, «Бронзовые» и «Серебряные» номера могут приобрести все желающие. Их цена составляет, соответственно, 8 и 20 тысяч драмов.
«Золотые» и «Платиновые» номера предусмотрены для владельцев аналогичных номеров в сетях ЗАО «К-Телеком» и ЗАО «АрменТел», который заключат с Orange постоплатный договор «Каждый месяц».
«Золотые» номера стоят 80 тысяч драмов и предоставляются при подписании договора сроком на 6 месяцев. «Платиновые» номера стоят 200 тысяч драмов и предоставляются при подписании договора сроком на 18 месяцев.
Программа предоставления «специальных» номеров продлится 2 месяца: с 16 ноября 2009 года до 16 января 2010 года. После этого «Золотые» номера будут выставлены на свободную продажу.
Подробную информацию о программе можно получить в магазинах Orange, список которых доступен по адресу: www.orangearmenia.am/shops.