13:45 | 18.01.10 | Նորություններ | 4515
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորի հաջողության գաղտնիքներից մեկը բարոյականության սկզբունքների վրա հիմնված արժեքային համակարգն է:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է «Եվրասիա» միջազգային համալսարանի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում:
«Հաջողության հասնելը պահանջում է որոշակի հմտությունների զարգացում եւ հետեւողականություն: Նրանք, ովքեր ղեկավարվում են բարոյականության սկզբունքների վրա հիմնված արժեքային համակարգով եւ հաջողության են հասնում համատեղ ջանքերով, ունենում են ամենամեծ շահույթը: Դրանում է թաքնված մեր հաջողության գաղտնիքը»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

13:45 | 18.01.10 | News | 4797
Yerevan /Mediamax/. One of the secrets of “VivaCell-MTS” mobile connection operator’s success is the system of values, based on morality principles.
Mediamax was informed in the press service of the company that the General Manager of “VivaCell-MTS” Ralph Yirikian said this at his meeting with students of Eurasia International University.
“Succeeding requires development of certain skills and sequence. The ones, who are guided by a system of values, based on principles of morality, and succeed given joint efforts, win the most. This is the secret of our success”, Ralph Yirikian noted.