13:45 | 18.01.10 | Նորություններ | 4515
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորի հաջողության գաղտնիքներից մեկը բարոյականության սկզբունքների վրա հիմնված արժեքային համակարգն է:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է «Եվրասիա» միջազգային համալսարանի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում:
«Հաջողության հասնելը պահանջում է որոշակի հմտությունների զարգացում եւ հետեւողականություն: Նրանք, ովքեր ղեկավարվում են բարոյականության սկզբունքների վրա հիմնված արժեքային համակարգով եւ հաջողության են հասնում համատեղ ջանքերով, ունենում են ամենամեծ շահույթը: Դրանում է թաքնված մեր հաջողության գաղտնիքը»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

13:45 | 18.01.10 | Новости | 4807
Ереван /Медиамакс/. Один из секретов успеха мобильного оператора «ВиваСелл-МТС» заключается в системе ценностей, основанной на принципах морали.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян сказал об этом на встрече со студентами Международного университета Евразия.
«Достижение успеха требует развития определенных навыков и последовательности. Те, кто руководствуется системой ценностей, основанной на принципах морали, и достигает успеха совместными усилиями, находятся в наибольшем выигрыше. В этом и кроется секрет нашего успеха», - отметил Ральф Йирикян.