15:27 | 09.02.10 | Նորություններ | 4232
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Orange Armenia” ընկերությունն այսօր ներկայացրել է “Իմ Orange էջը” նոր ծառայությունը:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, ծառայությունը հասանելի է www.orangearmenia.am ինտերնետային կայքում եւ նախատեսված է ընկերության բոլոր բաժանորդների համար, բացի կորպորատիվ հաճախորդներից:
Էջի օգնությամբ ընկերության բաժանորդները կարող են ծանոթանալ ընթացիկ հաշվեկշռին, վերալիցքավորել հաշիվը, փոփոխել ակտիվ ծառայությունների ցանկը: Տվյալ ծառայությունը գործում է նաեւ ընկերության ինտերնետային բաժանորդների համար:
“Orange Armenia” ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանի խոսքերով, այսօրվանից ընկերությունը սկսում է նորարական ծառայություններ առաջարկել: ՙԱյս գործիքը թույլ է տալիս մեր հաճախոդներին իրական ժամանակում հետեւել իրենց հաշիվներին, եւ դա իրական նորարարություն է հեռահաղորդակցության ծառայությունների շուկայում”,- նշել է նա:

15:27 | 09.02.10 | Новости | 4269
Ереван /Медиамакс/. Компания «Orange Армения» представила сегодня новую услугу «Моя Orange страница».
Как сообщает Медиамакс, услуга доступна по адресу www.orangearmenia.am и предусмотрена для всех абонентов компании, кроме корпоративных клиентов.
На странице клиенты могут ознакомиться со статусом счета, пополнить его, добавить или убрать ту или иную услугу. Данная служба действует также для клиентов интернет-услуг компании.
По словам директора по маркетингу компании «Orange Армения» Арама Мкртчяна, с сегодняшнего дня компания приступает к предоставлению инновационных предложений. «Данный инструмент позволит нашим клиентам в реальном времени следить за своими расходами, и это является новшеством на рынке телекоммуникационных услуг»,- отметил он.