10:22 | 19.04.10 | Նորություններ | 4130
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, հետվճարային համակարգի բաժանորդները կազատվեն օրավարձից, իսկ կանխավճարային համակարգի բաժանորդները` MMS, GPRS-ինտերնետ եւ GPRS-WAP ծառայություններից օգտվելու ամսավճարից:
«Օրեցօր Հայաստանում ավելանում է Beeline բաժանորդների քանակը, եւ որպես արդյունք, աճում է նաեւ շարժական ինտերնետ ծառայության պահանջարկը: Ղեկավարվելով այդ սկզբունքով եւ հաշվի առնելով բաժանորդների ցանկությունները` մենք առաջարկում ենք նրանց այցելել web-կայքեր, բեռնել նկարներ եւ երաժշտություն, ուղարկել գրաֆիկական հաղորդագրություններ` չմտածելով լրացուցիչ վճարի մասին»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նախկինում «Երեք ծառայությունների փաթեթ»-ի օգտագործման բաժանորդավճարը կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար կազմում էր օրական 12 դրամ, իսկ հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար` ամիսը 360 դրամ:

10:22 | 19.04.10 | Новости | 4428
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании, предоплатные абоненты будут освобождены от ежесуточной, а постоплатные - от ежемесячной абонентской платы за использование услуг MMS, GPRS-Internet и GPRS-WAP.
«С каждым днем растет число абонентов Beeline в Армении и, как следствие, растет спрос на услуги мобильного Интернета. Руководствуясь этой тенденцией и принимая во внимание пожелания абонентов, мы предлагаем им просматривать web-страницы, скачивать музыку и картинки, посылать графические сообщения, не задумываясь о дополнительной плате», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
Ранее абонентская плата за использование «Пакета трех услуг» для предоплатных абонентов составляла 12 драмов в сутки, а для постоплатных клиентов - 360 драмов в месяц.