10:22 | 19.04.10 | Նորություններ | 4130
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, հետվճարային համակարգի բաժանորդները կազատվեն օրավարձից, իսկ կանխավճարային համակարգի բաժանորդները` MMS, GPRS-ինտերնետ եւ GPRS-WAP ծառայություններից օգտվելու ամսավճարից:
«Օրեցօր Հայաստանում ավելանում է Beeline բաժանորդների քանակը, եւ որպես արդյունք, աճում է նաեւ շարժական ինտերնետ ծառայության պահանջարկը: Ղեկավարվելով այդ սկզբունքով եւ հաշվի առնելով բաժանորդների ցանկությունները` մենք առաջարկում ենք նրանց այցելել web-կայքեր, բեռնել նկարներ եւ երաժշտություն, ուղարկել գրաֆիկական հաղորդագրություններ` չմտածելով լրացուցիչ վճարի մասին»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նախկինում «Երեք ծառայությունների փաթեթ»-ի օգտագործման բաժանորդավճարը կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար կազմում էր օրական 12 դրամ, իսկ հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար` ամիսը 360 դրամ:

Yerevan/Mediamax/. Beeline cancelled the subscriber fee for use of “Three service package”.
Mediamax was informed in the press service of the company today that the prepaid subscribers will be relieved of the daily and the postpaid ones – of the monthly subscriber fee for use of MMS, GPRS-Internet and GPRS-WAP services.
“Each day, the number of Beeline subscribers in Armenia increases and, as a result, the demand for services of mobile internet increases as well. Being guided by this tendency and taking into account the wish of the subscribers, we offer them viewing web pages, downloading music and pictures, sending graphic messages, without thinking about additional payments”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
Previously, the subscriber fee for use of “Three service package” for prepaid subscribers made 12 AMD a day, and the postpaid subscribers – 360AMD per month.