16:14 | 14.05.10 | Նորություններ | 3609
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշը) հայտարարել է բրենդավորված հեռախոսների վաճառքի մեկնարկի մասին:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, հեռախոսը նախատեսված է այն մարդկանց համար, ովքեր գերադասում են հիմնական գործողություններն ու մատչելի գինը: Այն աշխատում է միայն Beeline բջջային ցանցի քարտերով, գինը 9900 դրամ է, երաշխիքային ժամկետը` 6 ամիս:
Այն բաժանորդները, ովքեր ձեռք կբերեն  հեռախոսը «Քեզ համար Էքսկլյուզիվ» հատուկ սակագնային փաթեթի հետ մեկտեղ, հնարավորություն կունենան վճարել ձեռք բերված սարքի համար հետագա 10 ամիսների ընթացքում:
«Համոզված եմ, որ հաճախորդներն ըստ հավուր պատշաճի կգնահատեն մեր առաջարկը, որն իր մեջ ներառում է կապի միասնական օպերատորի ծառայությունների ողջ առավելությունները միավորող հարմարավետ ու մատչելի բջջային հեռախոս եւ հատուկ սակագնային փաթեթ»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
ZTE S 315 բրենդավորված հեռախոսների, ինչպես նաեւ «Քեզ համար Էքսկլյուզիվ» սակագնային պլանի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվությունը հասանելի է www.beeline.am կայքում:

16:14 | 14.05.10 | Новости | 4639
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) начал продажи брендированных мобильных телефонов.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании, телефон рассчитан на пользователей, которым необходим базовый набор функций по доступной цене. Аппарат работает только с картами мобильной сети Beeline, его цена - 9900 драмов, гарантийный срок - 6 месяцев.
Абоненты, приобретающие телефон в комплекте со специальным постоплатным тарифным планом «Для Тебя Эксклюзив», получат возможность оплатить стоимость аппарата в течение 10 месяцев.
«Уверен, что клиенты по достоинству оценят наше предложение, в котором выгодно сочетается удобство и доступность мобильного телефона от Beeline и тарифный план, объединяющий все преимущества услуг единого оператора связи», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
Более подробная информация о брендированном телефоне ZTE S 315 и о тарифном плане «Для тебя Эксклюзив» доступна на сайте www.beeline.am.