11:09 | 20.05.10 | Նորություններ | 4691
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում «MegaPay» ապրանքանիշի ներքո, ազդարարել է Cross.am ընկերության` ֆիքսված կապի նոր օպերատորի օգտին վճարումներ ընդունելու մեկնարկը:
«Օրեցօր ավելանում է ակնթարթային վճարումների մեր համակարգի միջոցով իրականացվող վճարումների քանակը, ինչի արդյունքում աճում է մեր ծառայությունների պահանջարկը: Հաշվի առնելով դա` մենք մեզ պարտավորված ենք զգում մեր հաճախորդների առջեւ եւ մշտապես ընդլայնում ենք մեր ծառայությունների տեսականին»,- Մեդիամաքս-ին ասել է «Մեգա Պանտերա» ընկերության տնօրեն Սուրեն Ստեփանյանը:
«MegaPay» ակնթարթային վճարումների համակարգի միջոցով կարելի է կատարել վճարումներ ավելի քան 20 հայաստանյան և ԱՊՀ երկրների ծառայություն մատուցող օպերատորների օգտին` բջջային և ֆիքսված կապ, կոմունալ ծառայություններ, արբանյակային և կաբելային հեռուստատեսություն, բուքմեքերական ծառայություններ, Ինտերնետ, ԻՊ-հեռախոսակապ, վճարային համակարգեր և այլն: Բոլոր տեսակի վճարումները կատարվում են 0% միջնորդավճարով:

11:09 | 20.05.10 | Новости | 5053
Ереван/Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», осуществляющая свою деятельность под торговой маркой «MegaPay», объявила о начале приема платежей в пользу компании Cross.am - нового оператора в области фиксированной связи.
«С каждым днем увеличивается количество платежей через нашу систему моментальных платежей, в результате чего возрастает потребность в наших услугах. В силу этого мы чувствуем себя обязанными перед нашими клиентами и постоянно расширяем ассортимент наших услуг», - сказал Медиамакс директор компании «Мега Пантера» Сурен Степанян.
Посредством системы моментальных платежей «MegaPay» можно осуществлять платежи в пользу более чем 20-и операторов, предоставляющих услуги сотовой и фиксированной связей, коммунальных услуг, спутникового и кабельного телевидения, интернета, IP-телефонии, букмекерских услуг, платежных систем и т.д. Комиссионная плата за все виды платежей не взымается.