11:09 | 20.05.10 | Նորություններ | 4691
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում «MegaPay» ապրանքանիշի ներքո, ազդարարել է Cross.am ընկերության` ֆիքսված կապի նոր օպերատորի օգտին վճարումներ ընդունելու մեկնարկը:
«Օրեցօր ավելանում է ակնթարթային վճարումների մեր համակարգի միջոցով իրականացվող վճարումների քանակը, ինչի արդյունքում աճում է մեր ծառայությունների պահանջարկը: Հաշվի առնելով դա` մենք մեզ պարտավորված ենք զգում մեր հաճախորդների առջեւ եւ մշտապես ընդլայնում ենք մեր ծառայությունների տեսականին»,- Մեդիամաքս-ին ասել է «Մեգա Պանտերա» ընկերության տնօրեն Սուրեն Ստեփանյանը:
«MegaPay» ակնթարթային վճարումների համակարգի միջոցով կարելի է կատարել վճարումներ ավելի քան 20 հայաստանյան և ԱՊՀ երկրների ծառայություն մատուցող օպերատորների օգտին` բջջային և ֆիքսված կապ, կոմունալ ծառայություններ, արբանյակային և կաբելային հեռուստատեսություն, բուքմեքերական ծառայություններ, Ինտերնետ, ԻՊ-հեռախոսակապ, վճարային համակարգեր և այլն: Բոլոր տեսակի վճարումները կատարվում են 0% միջնորդավճարով:

11:09 | 20.05.10 | News | 5014
Yerevan/Mediamax/. “Mega Panther” Company, which carries out its activity under “MegaPay” trademark, announced that it has started accepting payments for Cross.am Company – the new operator in the sphere of landline connection.
“Every day the number of payments via our system of instant payments increases, as a result of which the demand for our services grows. In this view, we feel obliged to our customers and constantly expand the range of our services”, “Mega Panther” Company’s Director Suren Stepanyan told Mediamax.
By means of “MegaPay” system of instant payments, one may make payments for over 20 operators, which provide services of mobile and landline connection, utility services, satellite and cable television, internet, IP telephony, bookmaker services, payments systems, etc. There is no commission fee collected for any type of payment.