14:22 | 11.06.10 | Նորություններ | 4182
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը հայտարարել է այսօր մեկնարկող Ֆուտբոլի աշխարհի առաջնությանը նվիրված մրցույթի մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, մրցույթի հաղթողները կստանան 2010 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ: Մրցույթին մասնակցելու համար «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի բաժանորդները պետք է մինչեւ հուլիսի 1-ը հաղթող երկրի կոդը ուղարկեն 2010 կարճ համարին: Երկրների կոդերի ցանկը հասանելի է ընկերության պաշտոնական կայքում` www.vivacell.am:
Մեկ SMS-ի արժեքը մինչեւ հունիսի 20-ը կկազմի 500 դրամ, հունիսի 21-25-ը` 1000 դրամ, իսկ հունիսի 26-ից մինչեւ հուլիսի 1-ը` 2000 դրամ:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի բաժանորդները կարող են նաեւ հետևել առաջնությանն օնլայն ռեժիմում անմիջապես բջջային հեռախոսից` այցելելով gol.mts.am կայք:

14:22 | 11.06.10 | Новости | 4243
Ереван/Медиамакс/. «ВиваСелл-МТС» объявил сегодня о начале конкурса, посвященного стартующему сегодня Чемпионату мира по футболу.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, победители конкурса получат 2010 минут разговора внутри сети. Для участия в соревновании абоненты «ВиваСелл-МТС» должны до 1 июля отправить код страны-победителя на короткий номер 2010. Список с кодами стран доступен на официальном сайте компании по адресу www.vivacell.am.
Стоимость одного SMS до 20 июня составит 500 драмов, 21-25 июня – 1000 драмов, а с 26 июня по 1 июля - 2000 драмов.
Абоненты «ВиваСелл-МТС» могут также следить за Чемпионатом мира в режиме онлайн непосредственно с мобильного телефона, посетив сайт gol.mts.am.