10:57 | 30.06.10 | Նորություններ | 4701
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հուլիսի 1-ին Beeline-ը կգործարկի «Էքսկլյուզիվ +» նոր հետվճարային սակագնային պլանը ֆիզիկական անձանց համար:
«Էքսկլյուզիվ +» սակագնային պլանի միացման արժեքը կազմում է 1000 դրամ, ամսավճարը` 990 դրամ: Beeline բջջային ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքն է 19 դրամ, ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր ուղղություններով` 29,99 դրամ:
Beeline ցանցի ներսում SMS հաղորդագրության արժեքն է 9 դրամ, դեպի այլ օպերատորների եւ միջազգային հեռախոսահամարներ` 20 դրամ:
«Մենք վստահ ենք, որ բաժանորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն մեր նոր առաջարկը, որը ամենաօպտիմալն է հետվճարային սակագնային պլանների շարքում»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:57 | 30.06.10 | News | 4709
Yerevan/Mediamax/. On July 1, Beeline will launch a new postpaid tariff plan “Exclusive +” for individuals.
The cost of activation of “Exclusive +” tariff plan makes 1000 AMD and the monthly subscriber fee – 990 AMD. A minute of outgoing call in mobile network of Beeline costs 19 AMD, and in all other directions of Armenia and NKR – 29.99 AMD.
The cost of one SMS inside Beeline network makes 9 AMD, and to numbers of other operators, including international ones – 20 AMD.
“We are sure that subscribers will appreciate our new offer, which became the most optimal in the line of post-paid tariff plans”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.