10:57 | 30.06.10 | Նորություններ | 4701
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հուլիսի 1-ին Beeline-ը կգործարկի «Էքսկլյուզիվ +» նոր հետվճարային սակագնային պլանը ֆիզիկական անձանց համար:
«Էքսկլյուզիվ +» սակագնային պլանի միացման արժեքը կազմում է 1000 դրամ, ամսավճարը` 990 դրամ: Beeline բջջային ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքն է 19 դրամ, ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր ուղղություններով` 29,99 դրամ:
Beeline ցանցի ներսում SMS հաղորդագրության արժեքն է 9 դրամ, դեպի այլ օպերատորների եւ միջազգային հեռախոսահամարներ` 20 դրամ:
«Մենք վստահ ենք, որ բաժանորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն մեր նոր առաջարկը, որը ամենաօպտիմալն է հետվճարային սակագնային պլանների շարքում»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:57 | 30.06.10 | Новости | 4665
Ереван/Медиамакс/. 1 июля Beeline запустит новый постоплатный тарифный план «Эксклюзив +» для физических лиц.
Стоимость подключения ТП «Эксклюзив +» составляет 1000 драмов, а ежемесячная абонентская плата - 990 драмов. Минута исходящего вызова в мобильной сети Beeline стоит 19 драмов, а по всем остальным направлениям в Армении и НКР - 29,99 драмов.
Стоимость SMS-сообщения внутри сети Beeline составляет 9 драмов, на номера других операторов, в том числе международных - 20 драмов.
«Мы уверены, что абоненты по достоинству оценят наше новое предложение, ставшее наиболее оптимальным в линейке постоплатных тарифных планов», – отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.