15:59 | 12.04.11 | Նորություններ | 4210
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) կրկնապատկել է արագությունը շարժական ինտերնետի “Drive” սակագնային փաթեթում:
Գերարագ ինտերնետի ծավալը սպառելուց հետո կապուղու թողունակությունը կկազմի 256 kbps, նախկին 128 kbps փոխարեն:
“Շարժական ինտերնետի “Drive” սակագնային փաթեթը երիտասարդների շրջանում մեծ ճանաչում է վայելում: “ԱրմենՏել” ընկերությունն ոչ միայն ավելացնում է ինտերնետ մուտքի արագությունն, այլև, բարձրացնելով նվազագույն չափանիշները, սահմանում է որակի նոր շեմ, որն ընդունված է տեխնոլոգիապես զարգացած երկրներում”,- նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Շարժական ինտերնետի անսահմանափակ հետվճարային “Drive” սակագնային փաթեթի ամսեկան բաժանորդավճարը կազմում է 6000 դրամ: “Drive” սակագնային փաթեթից օգտվելու պայմանագիր կնքելիս` այն 12 ամսվա ընթացքում չխզելու պայմանով, USB-մոդեմը տրամադրվում է անվճար: “Drive” սակագնային փաթեթում օրացուցային ամսվա ընթացքում գերարագ ինտերնետի ծավալը կազմում է 3072 ՄԲ (upload/download):
“Drive” սակագնային փաթեթի բաժանորդներն առաջին 12 ամիսների ընթացքում կարող են անցում կատարել դեպի շարժական ինտերնետի հետվճարային “Գիշերային”, “Անսահմանափակ” սակագնային փաթեթներ և հակառակը: Բաժանորդը կարող է պայմանգիրը կնքելու պահից 10 օրվա ընթացքում դադարեցնել այն, վճարելով տրամադրված ծառայությունների դիմաց և վերադարձնելով մոդեմը սարքին վիճակում: Շարժական ինտերնետի ծառայությունների մատուցման պայմանագիրը կնքելուց 10 օր հետո, սակայն մինչև 12 ամիս լրանալը խզելու դեպքում բաժանորդը վճարում է պայմանագրի ստորագրման օրվա դրությամբ հայտարարված USB-մոդեմի գինը:

15:59 | 12.04.11 | News | 4523
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) doubled the speed of internet in “Drive” mobile internet tariff plan.
After using the package of the fast internet, the transmission capacity of the channel will now make 256 Kb/sec instead of previous 128Kb/sec.
““Drive” mobile internet tariff plan is very popular among the youth. “ArmenTel” Company not only increases the speed of internet access, but also, by increasing the minimum standards, sets a new quality standards, adopted in technologically developed countries”, “ArmenTel” CJSC General Director Igor Klimko stated.
The monthly subscriber fee of “Drive” mobile internet tariff plan makes AMD 6000. Given conclusion of a contract for “Drive” tariff plan with a condition of non-termination in the course of 12 months, USB modem is provided free of charge. The volume of the package of fast internet in the tariff plan makes 3072Mb (upload/download).
Subscribers of “Drive” tariff plan in the course of first 12 months can make transitions to “Night”, “Basic” to postpaid tariff plans of mobile internet and vice versa. The subscriber can terminate the contract in the course of 10 days after its conclusion, given the condition of payment for the rendered services and return of the USB modem in working order. In case the service is renounced after 10 days, but before 12 months from the moment of concluding the agreement, the subscriber pays for the cost of the USB modem at the moment of conclusion of the contract.