«Օրանժ Արմենիա» ընկերության մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Օրանժ Արմենիայի» կանխավճարային բաժանորդները հանգստյան օրերին կստանան ցանցի ներսում անվճար զանգերի հնարավորություն:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, ընկերության մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ այսօրվանից օպերատորի բոլոր կանխավճարային բաժանորդները միանվագ լիցքավորելով իրենց հաշիվը 1000 եւ ավելի դրամով լիցքավորման պահից 31 օրվա ընթացքում կստանան 100 եւ ավելի անվճար րոպեներ շաբաթ եւ կիրակի օրերին ցանցի ներսում զանգեր կատարելու համար:
«Որքան մեծ լինի լիցքավորված գումարը, այնքան ավելի շատ անվճար րոպեներ կստանան մեր բաժանորդները: Օրինակ, եթե բաժանորդը լիցքավորի հաշիվը 1000 դրամով, կստանա 100 անվճար րոպե, 1500-ի դեպքում` 150, 2000-ի դեպքում` 200 եւ այսպես շարունակ», - ասաց Արամ Մկրտչյանը, հավելելով, որ առաջարկից օգտվելը հեշտացնելու համար Orange-ը իր բոլոր խանութներում եւ վաճառքի այլ կետերում այսօրվանից կվաճառի նաեւ 1000 դրամ արժողությամբ լիցքավորման քարտեր` մեկ ամիս վավերականության ժամկետով:

14:07 | 05.05.11 | Новости | 6301
Ереван/Медиамакс/. Предоплатные абоненты Orange в выходные дни получат возможность бесплатных звонков внутри сети.
Как сообщает Медиамакс, директор по линии маркетинга компании Арам Мкртчян заявил, что с сегодняшнего дня все предоплатные абоненты компании, пополняя счет на 1000 и более драмов, с момента пополнения в течение 31 дня получат 100 и более бесплатных минут для звонков внутри сети в субботу и воскресенье.
«Чем больше будет сумма пополнения, тем больше бесплатных минут получат наши абоненты. Например, если абонент пополнит свой счет на 1000 драмов, получит 100 бесплатных минут, на 1500 драмов – 150 минут, на 2000 драмов – 200 минут, и так далее», - заявил Арам Мкртчян,  добавив, что для облегчения пользования услугой с сегодняшнего дня во всех магазинах и центрах продаж Orange будут продаваться также 1000-драмовые карточки для пополнения счета со сроком действия в 1 месяц.