«Օրանժ Արմենիա» ընկերության մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Օրանժ Արմենիայի» կանխավճարային բաժանորդները հանգստյան օրերին կստանան ցանցի ներսում անվճար զանգերի հնարավորություն:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, ընկերության մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ այսօրվանից օպերատորի բոլոր կանխավճարային բաժանորդները միանվագ լիցքավորելով իրենց հաշիվը 1000 եւ ավելի դրամով լիցքավորման պահից 31 օրվա ընթացքում կստանան 100 եւ ավելի անվճար րոպեներ շաբաթ եւ կիրակի օրերին ցանցի ներսում զանգեր կատարելու համար:
«Որքան մեծ լինի լիցքավորված գումարը, այնքան ավելի շատ անվճար րոպեներ կստանան մեր բաժանորդները: Օրինակ, եթե բաժանորդը լիցքավորի հաշիվը 1000 դրամով, կստանա 100 անվճար րոպե, 1500-ի դեպքում` 150, 2000-ի դեպքում` 200 եւ այսպես շարունակ», - ասաց Արամ Մկրտչյանը, հավելելով, որ առաջարկից օգտվելը հեշտացնելու համար Orange-ը իր բոլոր խանութներում եւ վաճառքի այլ կետերում այսօրվանից կվաճառի նաեւ 1000 դրամ արժողությամբ լիցքավորման քարտեր` մեկ ամիս վավերականության ժամկետով:

14:07 | 05.05.11 | News | 6293
Yerevan/Mediamax/. Orange prepaid subscribers will get the chance of making free of charge intranet calls on weekends.
Mediamax reports that Marketing Director of the Company Aram Mkrtchyan said that starting from today, all prepaid subscribers of the company, by replenishing the account for AMD 1000 and more, from the moment of replenishment and for the term of 31 days will receive 100 and more free minutes for intranet calls on Saturday and Sunday.
“The bigger the sum of replenishment, the more free minutes will be provided to our subscribers. For instance, if the subscriber replenishes their account by AMD 1000, they will receive 100 free minutes, AMD 1500– 150 minutes, AMD 2000 – 200 minutes, etc”, Aram Mkrtchyan said, adding that in order to facilitate the use of service, AMD 1000 cards for replenishment of the account with the term of 1 month will be sold in all stores and sales centers of Orange from today on.