14:12 | 29.06.11 | Նորություններ | 3483
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia ընկերությունն այսօր ներկայացրել է իր նոր` «Օրը փոխվում է Orange-ի հետ» կարգախոսը:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան ասել է, որ «իրենց կարգախոսները փոխել են Orange-ի ընտանիքի մաս կազմող բոլոր ընկերությունները»:
«Փոփոխությունները պայմանավորված են զարգացման գործընթացներով. մեր ընկերությունը շարժվում է հենց այս ուղղությամբ: Հայաստանում իր գործունեության մեկ ու կես տարվա ընթացքում Orange-ը զգալի փոփոխություններ է իրականացրել իր բաժանորդների ամենօրյա կյանքում»,- ասել է Բրունո Դյուտուան:
Նրա խոսքերով, Orange Armenia-ն Հայաստանի բազմաթիվ բնակավայրերում առաջինն է իր բաժանորդներին ապահովել լայնաշերտ բջջային ինտերնետով, իսկ հասանելի առաջարկների ու ընդարձակ ծածկույթի շնորհիվ ամբողջությամբ փոխվել է Հայաստանի ինտերնետ ծառայությունների շուկան:

14:12 | 29.06.11 | Новости | 3482
Ереван/Медиамакс/. Компании Orange Armenia представила сегодня свой новый слоган - «День меняется с Orange».
Как сообщает Медиамакс, генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа сказал, что «свой слоган изменили все компании, которые составляют часть семьи Orange».
«Изменения обусловлены процессами развития, компания движется именно в этом направлении. В течение полутора лет своей деятельности в Армении Orange внесла заметные изменения в повседневную жизнь своих абонентов»,- сказал Бруно Дютуа.
По его словам, Orange Armenia первой обеспечила своих абонентов мобильным широкополосным интернетом, в результате полностью изменился рынок интернет-услуг.