13:49 | 22.07.11 | Նորություններ | 4283
Orange-ը իր կանխավճարային բաժանորդներին առաջարկում է ստանալ անվերջ խոսելաժամանակ մինչեւ ամառվա վերջը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ի “Իմ ընկերները”, “Իմ երկիրը”, “Իմ համարները” եւ “Իմ ժամանակը” կանխավճարային սակագնային պլանների բաժանորդները, վճարելով շաբաթական 500 դրամ, մինչեւ ամառվա վերջ կստանան ցանցի ներսում անվերջ խոսելաժամանակ:
Ինչպես այսօր տեղեկացրեց Օրանժ Արմենիա-ի մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, առաջարկից օգտվելու համար վերոհիշյալ սակագնային պլանների բաժանորդները, պետք է հավաքեն *129# հրահանգը, ինչը կգանձի իրենց ընթացիկ հաշվից 500 դրամ եւ փոխարենը առաջիկա 7 օրերի համար կտրամադրի ցանցի ներսում մինչեւ 5000 րոպե կամ ավելի քան 83 ժամ խոսելաժամանակ:
«Մենք ցանկանում ենք, որ մեր բաժանորդներն առավելագույնս օգտվեն ամառային հանգստից եւ չմտածեն րոպեների կամ ծախսերի մասին», - ասել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

13:49 | 22.07.11 | News | 4540
Yerevan/Mediamax/. Paying AMD 500 per week, subscribers of Orange “My friends”, “My country”, “My numbers” and “My time” pre-paid tariff plans will receive unlimited talk time inside the network till the end of summer.
Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchian said today that to use the service the subscribers of these tariff plans should dial *129#; AMD 500 will be charged from their account and the subscribers will get 5000 minutes or over 83 hours of talk time inside the network in return for the next 7 days.
“We want our subscribers to use their summer vacation to the full without thinking about minutes and charges,” Orange Armenia CEO Bruno Duthoit stated.