16:42 | 05.12.11 | Նորություններ | 4127
Լիցքավորելով հաշիվը 3000 դրամով հաճախորդը կստանա 700 ներցանցային րոպե և 150 SMS 0 դրամ սակագնով հաջորդող 30 օրվա ընթացքում օգտագործելու համար, հայտնել են ընկերությունում:
«Զրո» կանխավճարային սակագնային փաթեթում 700 անվճար րոպե օգտագործելուց հետո Beeline բջջային ցանցում ելքային զանգի 1 րոպեի արժեքը կազմում է 29,99 դրամ: Դեպի ԼՂՀ և ՀՀ  բջջային և քաղաքային ցանցեր մեկ րոպեի արժեքը`  29,99 դրամ: Անվճար կարճ հաղորդագրություններն օգտագործելուց հետո Beeline ցանցում ուղարկած մեկ հաղորդագրության արժեքն է 9 դրամ:
«Զրո» ՍՓ բաժանորդներին հասանելի է «Beeline Բոնուս» ծրագիրը: Անցումը նշված  սակագնային փաթեթին բաց է:  Անցնելու համար անհրաժեշտ է զանգահարել  067408046 հեռախոսահամարին: Անցման գումարը կազմում է 300 դրամ, հեռախոսահամարը պահպանման օրական բաժանորդավճարը կազմում է 29,99 դրամ:
«Beeline նոր սակագնային փաթեթն անվճար զանգերի և կարճ հաղորդագրությունների հնարավորությամբ մեր հաճախորդներին կընձեռի լրացուցիչ հնարավորություններ և թույլ կտա շփվել` չմտածելով րոպեների մասին», - նշել ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:42 | 05.12.11 | Новости | 5173
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о запуске предоплатного тарифного плана «Ноль».
При пополнении баланса на 3 тысячи драмов клиент получает 700 внутрисетевых минут и 150 внутрисетевых SMS по тарифу 0 драм для использования в последующие 30 дней, сообщили в компании.
В ТП «Ноль» после использования 700 бесплатных минут стоимость исходящего  звонка на мобильную сеть Beeline - 29,99 драм/мин. Стоимость минуты звонка на фиксированные и мобильные сети РА и НКР составляет 29,99 драм. После использования бесплатных SMS, стоимость отправленного сообщения в сети Beeline составляет 9 драм.
Абонентам ТП «Ноль»  доступна программа «Beeline Бонус». Переход на данный ТП открыт. Для перехода необходимо позвонить на номер 067408046. Стоимость перехода составляет 300 драм, абонентская плата за сохранение номера – 29,99 в сутки.
«Новый тарифный план Beeline с возможностью бесплатных звонков и сообщений предоставит нашим клиентам дополнительный выбор и позволит общаться, не думая о минутах», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.