16:42 | 05.12.11 | Նորություններ | 4127
Լիցքավորելով հաշիվը 3000 դրամով հաճախորդը կստանա 700 ներցանցային րոպե և 150 SMS 0 դրամ սակագնով հաջորդող 30 օրվա ընթացքում օգտագործելու համար, հայտնել են ընկերությունում:
«Զրո» կանխավճարային սակագնային փաթեթում 700 անվճար րոպե օգտագործելուց հետո Beeline բջջային ցանցում ելքային զանգի 1 րոպեի արժեքը կազմում է 29,99 դրամ: Դեպի ԼՂՀ և ՀՀ  բջջային և քաղաքային ցանցեր մեկ րոպեի արժեքը`  29,99 դրամ: Անվճար կարճ հաղորդագրություններն օգտագործելուց հետո Beeline ցանցում ուղարկած մեկ հաղորդագրության արժեքն է 9 դրամ:
«Զրո» ՍՓ բաժանորդներին հասանելի է «Beeline Բոնուս» ծրագիրը: Անցումը նշված  սակագնային փաթեթին բաց է:  Անցնելու համար անհրաժեշտ է զանգահարել  067408046 հեռախոսահամարին: Անցման գումարը կազմում է 300 դրամ, հեռախոսահամարը պահպանման օրական բաժանորդավճարը կազմում է 29,99 դրամ:
«Beeline նոր սակագնային փաթեթն անվճար զանգերի և կարճ հաղորդագրությունների հնարավորությամբ մեր հաճախորդներին կընձեռի լրացուցիչ հնարավորություններ և թույլ կտա շփվել` չմտածելով րոպեների մասին», - նշել ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:42 | 05.12.11 | News | 5202
Upon replenishing the balance by AMD 3 000, the client will get 700 in-network minutes and 150 in-network SMS at 0 AMD to use within next 30 days, the company reported.
After using 700 free minutes within “Zero” tariff plan, the cost per outgoing call to Beeline mobile network will make AMD 29.99 per minute. The cost for calls to fixed and mobile networks of the Republic of Armenia and NKR makes AMD 29.99. After using free SMS, the cost of sms within Beeline network will make AMD 9.
“Beeline Bonus” program is available to the subscribers of “Zero” tariff plan- you can easily shift to this tariff plan. You should just call 067408046. The cost of shifting to the tariff plan makes AMD 300; the subscriber fee for preserving the number makes AMD 29.99 a day.
“Beeline’s new tariff plan with the free minutes and sms option will give an extra opportunity to our clients and will allow them to communicate without thinking about minutes”, noted ArmenTel CEO Igor Klimko.