11:54 | 16.12.11 | Նորություններ | 4236
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարում է Ամանորյա լավագույն մաղթանքի մրցույթի անցկացման մասին: «Շնորհավոր 2012» մրցույթին կարող են մասնակցել Հայաստանում Beeline բջջային ցանցի բաժանորդ հանդիսացող չափահաս ֆիզիկական անձինք:
Մրցույթին մասնակցելու համար բաժանորդն ուղարկում է իր շնորհավորանքով կամ բարեմաղթանքով SMS-հաղորդագրությունը 2012 համարին: Ուղարկելով գոնե մեկ հաղորդագրություն, բաժանորդը դառնում է մրցույթի մասնակից: Հաճախորդը կարող է ուղարկել անսահմանափակ քանակությամբ տարբեր շնորհավորանքներ և բարեմաղթանքներ:
Մրցույթի պայմանների համաձայն, դեկտեմբերի 16-ից 27-ն ամեն օր ժյուրին ընտրում է լավագույն 5 հաղորդագրություն` նախոդ օրն ուղարկած SMS-ների շարքից: Այդ հաղորդագրություններն ամեն օր տեղադրվում են Facebook սոցիալական ցանցի «Beeline Armenia» էջում http://www.facebook.com/beeline.am. Օրացուցային օրվա ընթացքում ամենաշատ «Like» հավաքած շնորհավորանքի հեղինակը ստանում է մրցանակ` 4GB ծավալով flash-կուտակիչ: Ամենօրյա մրցույթների հաղթողները մասնակցում են եզրափակիչ քվեարկությանը, որը կանցկացվի դեկտեմբերի 28-ին: Այդ օրը Facebook ցանցի «Beeline Armenia» էջում տեղադրվում են բոլոր հաղորդագրությունները, որոնք հաղթել են ամենօրյա քվեարկություններում մրցույթի անցկացման ընթացքում: Կհաղթի և կարժանանա գլխավոր մրցանակի` նեթբուքի, այն հեղինակը, ում հաղորդագրությունը դեկտեմբերի 28-ին ժ 11:00-ից մինչև 23:00 ժամանակահատվածում կհավաքի ամենաշատ թվով «Like»-եր:
«Ամենաընտանեկան տոնի` Ամանորի նախաշեմին Հայաստանի միասնական օպերատորն ուրախ է առաջարկել բաժանորդներին օրիգինալ, ջերմ և տոնական բարեմաղթանքներ հորինելու և արժեքավոր նվերներ ստանալու հիանալի հնարավորություն», - նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

11:54 | 16.12.11 | News | 3966
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” company (Beeline trademark) announces a contest for the best New Year congratulation. All individuals, subscribers of Beeline in Armenia, who have reached the age of maturity, may take part in “New Year 2012” contest.
To take part in the contest, the subscriber should send SMS with his congratulatory message to “2012” short number. By sending even one message the subscriber automatically becomes a contest participant. The client is free to send as many congratulatory New Year messages as he wishes.
According to contest rules, from December 16-27 the jury will select the best 5 SMS-message sent during the previous day. These congratulations will be placed on the official page of “Beeline Armenia” in Facebook at http://www.facebook.com/beeline.am. The person whose congratulation receives most “likes” during the day will receive a prize – 4GB USB flash drive. The winners of daily contests will take part in the final voting on December 28. All messages of winners of daily voting held during the whole period of the contest will be placed on Facebook that day. The winner of the netbook will be the person whose message receives the largest amount of “likes” on December 28 between 11:00 am and 23:00pm.
“On the eve of New Year- the most family holiday, the universal operator of Armenia is glad to offer its subscribers a brilliant chance to come up with an original, warm and holiday wish to his friends and relatives and receive precious prizes,” said “ArmenTel” CEO Igor Klimko.