17:36 | 07.03.12 | Նորություններ | 2446
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում «Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» մրցույթի անցկացման մասին:
Մրցույթի հաղթողները որպես մրցանակ կստանան USB-մոդեմներ եւ “Դրայվ-10”, “Դրայվ-5”, “Դրայվ-1” սակագնային փաթեթներ առաջին, երկրորդ եւ երրորդ տեղերի համար համապատասխանաբար, հայտնել են ընկերությունում:
«Կանանց տոների նախաշեմին մենք որոշեցինք անակնկալ մատուցել մեր բաժանորդներին: Մասնակցեք այս մրցույթին, կիսվեք մեզ հետ գեղեցիկի տեսլականով, շնորհավորեք միմյանց եւ ստացեք հնարավորություն մեկ տարի շարունակ անվճար օգտվել Beeline շարժական ինտերնետից», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Էլեկտրոնային նամակում հեղինակը պետք է անպայման նշի Facebook-ում իր անձնական էջի հասցեն: Բոլոր նրանք, ովքեր կուղարկեն գոնե մեկ աշխատանք, կհամարվեն մրցույթի մասնակիցներ եւ դրանով իսկ կընդունեն մրցույթի բոլոր պայմանները, որոնք ներկայացված են Facebook սոցիալական ցանցի Beeline Armenia էջում՝ http://www.facebook.com/beeline.am:

17:36 | 07.03.12 | Новости | 2588
Ереван/Медиамакс/. АрменТел объявил о проведении конкурса «Красота моими глазами» на странице сообщества Beeline Armenia в социальной сети Facebook.
Победители получат призы: USB-модемы и годовую подписку на тарифный план мобильного интернета «Драйв-10» (1 место), «Драйв-5» (2 место) и «Драйв-1» (3 место), сообщили в компании.
«В преддверии весенних праздников мы решили преподнести сюрприз нашим клиентам. Участвуйте в конкурсе, делитесь своим видением прекрасного, поздравляйте друг друга и получите возможность бесплатно пользоваться мобильным интернетом Beeline в течение года»,  - сказал генеральный директор АрменТел Игорь Климко.
В электронном письме на адрес pr@beeline.am автор должен указать также ссылку на свой «профиль» в сети Facebook. Участник, приславший свою работу на указанный адрес, автоматически подтверждает, что принимает условия конкурса, размещенные на странице сообщества Beeline Armenia  http://www.facebook.com/beeline.am в социальной сети Facebook.