13:27 | 25.07.12 | Նորություններ | 3567
Երեւան: Մեդիամաքս: Մայիսի 14-ից հունիսի 10-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններից հեռախոս ձեռքբերած գնորդների միջեւ անցկացված խաղարկության հաղթողներն այսօր ստացել են իրենց նվերները:
Խաղարկության արդյունքում տրամադրվել է թվով 288 մրցանակ:
Խաղարկության գլխավոր մրցանակակիմրցանակակիրը ստացել է 2012թ.-ի Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության հաղթող երկիր` Իսպանիա մեկնելու ուղեգիր:
Մյուս` 287 մասնակիցները ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ից ստացել են շարժական կապի միջոցներ:
Մասնավորապես` հինգ BlackBerry 9700, հինգ Google Nexus S, քսանհինգ MTS Ego, հիսուն MTS 551 հեռախոս, ինչպես նաեւ երկու HTC Flyer պլանշետային համակարգիչ եւ երկու հարյուր «ՄՏՍ կոնեկտ դայմոնդ» USB մոդեմ:
Խաղարկությանը կարող էին մասնակցել բոլոր նրանք, ովքեր ս.թ. մայիսի 14-ից հունիսի 10-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններից ձեռք էին բերել MTS, HTC, BlackBerry, Samsung Galaxy Nexus կամ Samsung Google Nexus S հեռախոսներ:
Հաղթողները որոշվել են համակարգչային հատուկ ծրագրի օգնությամբ` նշված ժամանակահատվածում գնված կապի միջոցների նույնականացման կոդերի պատահական ընտրությամբ:

13:27 | 25.07.12 | News | 4705
Yerevan/Mediamax/. VivaCell-MTS announced the results of the draw organized for the buyers of phones from VivaCell-MTS service centers from May 14 till June 10, 2012.
Overall, 288 prizes were established. The winner of the main prize of the special draw won a trip to Spain, the country - winner of 2012 European football championship.
The other 287 winners of the draw got valuable mobile devices from VivaCell-MTS, such as two HTC Flyer tablets, as well as five BlackBerry 9700, five Google Nexus S, twenty five MTS Ego, fifty MTS 551 phones, and two hundred “ MTS Connect Diamond” USB modems.
The draw was open to all those who bought MTS, HTC, BlackBerry, Samsung Galaxy Nexus or Samsung Google Nexus S phones from VivaCell-MTS service centers from May 14 till June 10, 2012.
The winners were identified by a computer system that chose randomly from the IMEI codes of the mobile devices obtained during the abovementioned period.