13:27 | 25.07.12 | Նորություններ | 3567
Երեւան: Մեդիամաքս: Մայիսի 14-ից հունիսի 10-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններից հեռախոս ձեռքբերած գնորդների միջեւ անցկացված խաղարկության հաղթողներն այսօր ստացել են իրենց նվերները:
Խաղարկության արդյունքում տրամադրվել է թվով 288 մրցանակ:
Խաղարկության գլխավոր մրցանակակիմրցանակակիրը ստացել է 2012թ.-ի Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության հաղթող երկիր` Իսպանիա մեկնելու ուղեգիր:
Մյուս` 287 մասնակիցները ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ից ստացել են շարժական կապի միջոցներ:
Մասնավորապես` հինգ BlackBerry 9700, հինգ Google Nexus S, քսանհինգ MTS Ego, հիսուն MTS 551 հեռախոս, ինչպես նաեւ երկու HTC Flyer պլանշետային համակարգիչ եւ երկու հարյուր «ՄՏՍ կոնեկտ դայմոնդ» USB մոդեմ:
Խաղարկությանը կարող էին մասնակցել բոլոր նրանք, ովքեր ս.թ. մայիսի 14-ից հունիսի 10-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններից ձեռք էին բերել MTS, HTC, BlackBerry, Samsung Galaxy Nexus կամ Samsung Google Nexus S հեռախոսներ:
Հաղթողները որոշվել են համակարգչային հատուկ ծրագրի օգնությամբ` նշված ժամանակահատվածում գնված կապի միջոցների նույնականացման կոդերի պատահական ընտրությամբ:

13:27 | 25.07.12 | Новости | 4693
Ереван /Медиамакс/. Победители викторины, проведенной среди тех, кто в период с 14 мая по 10 июня приобрел телефоны в центрах обслуживания ВиваСелл-МТС, получили сегодня свои призы.
Всего было предоставлено 288 призов.
Обладать главного приза викторины получил путевку в Испанию – страну, победившую в Чемпионате Европы по футболу 2012.
Другие 287 участников получили от ВиваСелл-МТС средства мобильной связи: пять телефонов BlackBerry 9700, пять Google Nexus S, двадцать пять MTS Ego, пятьдесят MTS 551, два планшетных компьютера HTC Flyer и двести USB модемов «МТС Коннект Даймонд».
В викторине могли принять участие все те, кто в период с 14 мая до 10 июня приобрел  телефоны MTS, HTC, BlackBerry, Samsung Galaxy Nexus или Samsung Google Nexus S из центров обслуживания ВиваСелл-МТС.
Победители были выбраны благодаря специальной компьютерной программе посредством случайноuj отбора ID-кодов приобретенных средств связи.