16:29 | 07.08.12 | Նորություններ | 4947
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է, որ իրավաբանական անձինք այսուհետ կարող են միանալ «Mix» հետվճարային սակագնային փաթեթին` զանգերի, հաղորդագրությունների եւ շարժական ինտերնետի միասնական սակագնով:
Սակագնային փաթեթի փակ խմբի ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեի, SMS կամ MMS հաղորդագրության, ինչպես նաեւ ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ գինը կազմում է 4.99 դրամ: «Mix» հետվճարային սակագնային փաթեթին միացումը կամ անցումը յուրաքանչյուր հեռախոսահամարի համար կազմում է 500 դրամ:
Դեպի Beeline բջջային ցանց («Mix» ՍՓ փակ խմբից դուրս) ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 9.99 դրամ, իսկ դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր` 29.99 դրամ: Ելքային SMS եւ MMS հաղորդագրության արժեքը դեպի Beeline եւ տեղական այլ բջջային ցանցեր կազմում է 8.99 դրամ:
«Կապի բոլոր տեսակների համար առաջարկվող գրավիչ գների շնորհիվ «Mix» սակագնային փաթեթը մեծ պահանջարկ է վայելում անհատ հաճախորդների շրջանում: Այժմ, տվյալների փոխանցման աննախադեպ ցածր սակագինը, զանգերի եւ հաղորդագրությունների մատչելի գների համադրությամբ հասանելի են նաեւ մեր կորպորատիվ բաժանորդներին», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Mix» սակագնային փաթեթի բաժանորդներին հասանելի են «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունը եւ «Beeline Բոնուս» ծրագիրը:

Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) сообщила сегодня о возможности для юридических лиц - подключиться к постоплатному тарифному плану «Mix» с единой ценой на звонки, сообщения и мобильный интернет.
Внутри закрытой группы тарифного плана «Mix» стоимость минуты исходящего звонка, SMS или MMS - сообщения, а также 1 МБ переданных/полученных данных составляет 4,99 драма. Плата за подключение или переход на ТП «Mix» составляет 500 драм за каждый номер.
Стоимость минуты исходящего  звонка на мобильную сеть Beeline вне закрытой группы тарифного плана «Mix» составляет 9,99 драмов, а на другие мобильные и фиксированные сети РА и НКР - 29,99 драмов. Цена исходящих SMS и MMS-сообщений на номера мобильной сети Beeline и других местных сотовых операторов составляет 8,99 драмов.
«Благодаря привлекательным ценам на все виды связи, тарифный план «Mix» пользуется большой популярностью у частных клиентов. Теперь беспрецедентно низкая стоимость услуги мобильного Интернета в сочетании с высоким качеством связи и выгодными ценами на звонки, текстовые и мультимедийные сообщения доступны также и нашим корпоративным клиентам», - отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.