16:29 | 07.08.12 | Նորություններ | 4947
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է, որ իրավաբանական անձինք այսուհետ կարող են միանալ «Mix» հետվճարային սակագնային փաթեթին` զանգերի, հաղորդագրությունների եւ շարժական ինտերնետի միասնական սակագնով:
Սակագնային փաթեթի փակ խմբի ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեի, SMS կամ MMS հաղորդագրության, ինչպես նաեւ ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ գինը կազմում է 4.99 դրամ: «Mix» հետվճարային սակագնային փաթեթին միացումը կամ անցումը յուրաքանչյուր հեռախոսահամարի համար կազմում է 500 դրամ:
Դեպի Beeline բջջային ցանց («Mix» ՍՓ փակ խմբից դուրս) ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 9.99 դրամ, իսկ դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր` 29.99 դրամ: Ելքային SMS եւ MMS հաղորդագրության արժեքը դեպի Beeline եւ տեղական այլ բջջային ցանցեր կազմում է 8.99 դրամ:
«Կապի բոլոր տեսակների համար առաջարկվող գրավիչ գների շնորհիվ «Mix» սակագնային փաթեթը մեծ պահանջարկ է վայելում անհատ հաճախորդների շրջանում: Այժմ, տվյալների փոխանցման աննախադեպ ցածր սակագինը, զանգերի եւ հաղորդագրությունների մատչելի գների համադրությամբ հասանելի են նաեւ մեր կորպորատիվ բաժանորդներին», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Mix» սակագնային փաթեթի բաժանորդներին հասանելի են «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունը եւ «Beeline Բոնուս» ծրագիրը:

16:29 | 07.08.12 | News | 4911
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announced the availability of legal entities to connect \"Mix\" postpaid tariff plan for a single price for calls, SMS and mobile internet.
Within \"Mix\" closed group, the cost per minute of incoming call, SMS and MMS as well as 1 MB upstream/downstream data will make AMD 4.99. Cost of activating or shifting to \"Mix\" tariff plan makes AMD 500 per each number.
The cost of a minute of incoming call to Beeline mobile network outside the closed group of \"Mix\" tariff plan makes AMD 9.99 and to other mobile and fixed networks of Armenia and NKR - AMD 29.99. The price for incoming SMS and MMS to Beeline mobile network and other local mobile operators makes AMD 8.99.
\"Owing to attractive prices for all the connection types, \"Mix\" tariff plan is very popular among corporate customers. Now an unprecedented low price for mobile services in combination with high quality and profitable prices for calls, text and multimedia messages are also available to our corporate clients as well\", noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
Subscribers of \"Mix\" tariff plan may use \"Balance Transfer\" and \"Beeline Bonus\" program. --0--