08:12 | 29.11.12 | Նորություններ | 3120
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է բջջային ներցանցային խոսակցական ժամանակի ավելացման մասին, որը հասանելի է բաժանորդներին «Ազատ Շփում», «Ազատ Շփում 2000» եւ «Զրո» կանխավճարային սակագնային փաթեթների շրջանակում:
Այժմ, «Ազատ Շփում», «Ազատ Շփում 2000» սակագնային փաթեթների բաժանորդներին 1000 եւ 2000 րոպեների փոխարեն ամսեկան հասանելի կլինի 3000 րոպե բջջային ներցանցային խոսակցական ժամանակ` հաշվեկշիռը 4500 դրամ լիցքավորելու դեպքում: «Զրո» սակագնային փաթեթների բաժանորդները 3000 դրամ հաշվեկշիռն լիցքավորելու դեպքում ամսեկան կստանան 1500 րոպե բջջային ներցանցային խոսելաժամանակ` նախկին 700 րոպեի փոխարեն, հայտնել են ընկերությունում:
«Ազատ շփում» սակագնային փաթեթների տեսականին մեծ ժողովրդականություն է վայելում մեր բաժանորդների շրջանում սկսած 2008 թ-ից, երբ առաջին անգամ գործարկվեց այս փաթեթը: Մենք բարելավում եք այս սակագնային փաթեթի պայմաններն` ընդառաջ գնալով մեր բաժանորդների ցանկություններին, ինչպես նաեւ Beeline բջջային ցանցում խոսելաժամանակի ավելացման խնդրանքին», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

08:12 | 29.11.12 | Новости | 3000
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил об увеличении времени общения внутри мобильной сети, которое доступно абонентам в рамках предоплатных тарифных планов «Свободное общение», «Свободное общение 2000» и Zero.
Теперь абонентам тарифных планов «Свободное общение», «Свободное общение 2000» вместо 1000 и 2000 минут ежемесячно будет доступно 3000 минут разговорного времени внутри сети Beeline при пополнении счета на сумму в 4500 драмов. Абонентам ТП Zero, при пополнении счета на сумму 3000 драмов, ежемесячно будет доступно 1500 внутрисетевых минут, вместо прежних 700 минут, сообщили в компании.
«Линейка тарифных планов «Свободное общение» пользуется большой популярностью среди наших абонентов с момента ее запуска в 2008 году, и с тех пор мы постоянно улучшаем условия, учитывая пожелания клиентов и возрастающий спрос на внутрисетевое общение», - отметил гендиректор компании Игорь Климко.