05:22 | 13.12.12 | Նորություններ | 4540
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) գործարկել է ֆիզիկական անձանց համար շարժական ինտերնետի «Ստեպ» նոր սակագնային փաթեթը: Նոր սակագնային փաթեթը հասանելի է հետվճարային եւ կանխավճարային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար, հայտնել են ընկերությունում:
Սակագնային փաթեթի շրջանակում 1 ՄԲ փոխանցված/ստացված տվյալների արժեքը կազմում է 2,5 դրամ: «Ստեպ» սակագնային փաթեթի արժեքը կազմում է 1000 դրամ, ընդ որում ամբողջ գումարը փոխանցվում է բաժանորդի հաշվեկշռին:
«Ձմեռային հանգստյան օրերի եւ ամանորյա տոնակատարությունների նախաշեմին ԱրմենՏելն ընդլայնում է շարժական ինտերնետի տեսականին եւ ի լրումն գործող սակագների առաջարկում է տարիֆիկացում` ըստ մեգաբայթի: Առաջարկի յուրահատկություն է 1 ՄԲ տվյալների ցածր սակագինը, իսկ բաժանորդային վարձի բացակայությունը հնարավորություն կընձեռի հաճախորդներին վճարել միայն օգտագործված ծավալի համար», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

05:22 | 13.12.12 | News | 4602
ArmenTel (Beeline trademark) launched a new tariff plan of \"Step\" mobile internet for individuals. The new tariff plan is available for prepaid and postpaid systems, the company reported.
1MB of downstream/upstream data within the tariff plan costs AMD2.5. \"Step\" prepaid tariff plan makes AMD1000  - the sum is extracted from the subscriber\'s account.
\"On the threshold of the winter holidays and New Year vacations, ArmenTel expands its line of mobile internet tariff plans and in addition to the current ones, it offers a new tariff with a charge per MB. The distinctive characteristic of the offer is the low price for 1MB data and customers will only have to pay for the used traffic\", said ArmenTel CEO Igor Klimko.