05:22 | 13.12.12 | Նորություններ | 4540
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) գործարկել է ֆիզիկական անձանց համար շարժական ինտերնետի «Ստեպ» նոր սակագնային փաթեթը: Նոր սակագնային փաթեթը հասանելի է հետվճարային եւ կանխավճարային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար, հայտնել են ընկերությունում:
Սակագնային փաթեթի շրջանակում 1 ՄԲ փոխանցված/ստացված տվյալների արժեքը կազմում է 2,5 դրամ: «Ստեպ» սակագնային փաթեթի արժեքը կազմում է 1000 դրամ, ընդ որում ամբողջ գումարը փոխանցվում է բաժանորդի հաշվեկշռին:
«Ձմեռային հանգստյան օրերի եւ ամանորյա տոնակատարությունների նախաշեմին ԱրմենՏելն ընդլայնում է շարժական ինտերնետի տեսականին եւ ի լրումն գործող սակագների առաջարկում է տարիֆիկացում` ըստ մեգաբայթի: Առաջարկի յուրահատկություն է 1 ՄԲ տվյալների ցածր սակագինը, իսկ բաժանորդային վարձի բացակայությունը հնարավորություն կընձեռի հաճախորդներին վճարել միայն օգտագործված ծավալի համար», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

Гедиректор АрменТел Игорь Климко
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) запустил новый тарифный план мобильного интернета «Степ» для физлиц. Новый тарифный план доступен для оформления в предоплатной и постоплатной системе расчетов, сообщили в компании.
Цена 1 МБ переданных/полученных данных в рамках тарифного плана составляет 2,5 драма. Стоимость предоплатного ТП «Степ» составляет 1000 драмов, при этом вся сумма начисляется на счет абонента.
«В преддверии зимних каникул и новогодних праздников АрменТел расширяет линейку тарифных планов мобильного интернета и, в дополнение к действующим, предлагает новый тариф с помегабайтной тарификацией. Отличительной особенностью предложения является низкая цена за 1 МБ данных, а отсутствие абонентской платы позволит клиентам платить только за использованный трафик», - сказал гендиректор АрменТел Игорь Климко.