12:44 | 13.02.13 | Նորություններ | 8156
QIWI Wallet-ի օգտագործողները հնարավորություն են ստացել լիցքավորել իրենց հաշիվները Հայաստանի տարածքում` Telcell եւ MegaPay ավելի քան 800 տերմինալների միջոցով:
QIWI Wallet-ի կոճակը գտնվում է «Դրամական համակարգեր» բաժնում: Վճարումը կատարելու համար անհրաժեշտ է հավաքել դրամապանակի համարը եւ մուտքագրել դրամը` միջոցները անմիջապես հաշվեհամարին կփոխանցվեն:
«Մենք ուրախ ենք աջակցել Հայաստանում QIWI Wallet-ի տարածմանը, քանի որ այդ ծառայությունը թույլ է տալիս վճարել ապրանքների եւ ծառայությունների համար, ինչպես նաեւ վճարումներ կատարել եւ գումարներ փոխանցել ողջ աշխարհով առանց հերթերի եւ թղթային քաշքշուկների», - ասել է «ԹելՍել» ՓԲԸ-ի բիզնեսի զարգացման գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

12:44 | 13.02.13 | Новости | 8928
Пользователи QIWI Wallet получили возможность пополнять счет на территории Армении посредством более чем 800 терминалов Telcell и MegaPay.
Кнопка QIWI Wallet находится в разделе «Денежные системы». Для совершения платежа необходимо набрать номер кошелька и внести деньги: средства поступят на счет моментально.
«Мы рады способствовать распространению QIWI Wallet в Армении, поскольку этот сервис позволяет оплачивать товары и услуги, совершать платежи и переводить деньги по всему миру без очередей и бумажной волокиты», - сказал директор по развитию бизнеса ЗАО «ТелСелл» Сергей Уснунц.