13:25 | 20.02.13 | Նորություններ | 4015
ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է «Միքս» հետվճարային սակագնային փաթեթին միանալու նոր հնարավորության մասին:
Beeline բջջային կապի բաժանորդները, պահպանելով իրենց համարը կարող են անցում կատարել «Միքս» հետվճարային սակագնային փաթեթին` դիմելով մոտակա բջջային կապի կենտրոն կամ վաճառքի և սպասարկման գրասենյակ, հայտնել են ընկերությունում:
«Միքս» սակագնային փաթեթը կապի պարզ և մատչելի սակագների շնորհիվ մեծ ճանաչում է վայելում Beeline անհատ և կորպորատիվ բաժանորդների շրջանում: Բացելով գործող համարի պահպանմամբ անցման հնարավորությունը, մենք փորձում ենք սակագնային փաթեթն ավելի մոտեցնել հաճախորդին, իսկ միացումն ավելի հեշտացնել»,- ասել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարեն Շախնազարյանը:
Սակագնային փաթեթի ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեի, SMS կամ MMS հաղորդագրության, ինչպես նաև ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ գինը կազմում է 4.99 դրամ: Ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը դեպի Beeline բջջային և ֆիքսված ցանցեր, ինչպես նաև դեպի ՀՀ և ԼՂՀ այլ բջջային ցանցեր կազմում է 29.99 դրամ: Ելքային SMS և MMS հաղորդագրության արժեքը դեպի Beeline և ՀՀ այլ բջջային ցանցեր կազմում է 8.99 դրամ: Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 9.99 դրամ:
Առաջարկը գործում է Beeline բջջային կապի բոլոր սակագնային փաթեթների համար, որոնցից անցումը նախատեսված է գործող միացման պայմաններով:

ArmenTel (Beeline trademark) announced a new possibility of switching to “Mix” postpaid tariff plan with a common price for calls, SMS-messages and mobile Internet.
Beeline mobile subscribers may switch to “Mix” tariff plan and preserve their number by visiting one of company’s sales offices or service centers, ArmenTel reports.
“Thanks to simple, easy and affordable prices, “Mix” tariff plan has become very popular among private and corporate clients of Beeline. By offering a possibility to switch to the tariff plan and preserve the number, we are trying to bring the tariff plan even closer to our subscribers, and make the connection easier,” acting CEO of ArmenTel Karen Shakhnazaryan said.
Within the tariff plan, the cost per minute of outgoing calls, SMS or MMS messages as well as 1MB sent/received data cost AMD 4,99. The cost per one minute of outgoing calls to Beeline fixed network as well as to other mobile networks of Armenia and NKR makes AMD 29,99. Outgoing SMS and MMS messages inside Beeline network and to numbers of other local mobile operators makes AMD 8,99. Incoming calls inside Beeline network cost AMD 9,99/min.
The offer is valid for all Beeline tariff plans which envisage transition by a current condition of the connection.