17:07 | 08.04.13 | Նորություններ | 5335
ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) ներդրել է TelCell տերմինալների միջոցով Hi-Line ծառայության վճարման նոր համակարգ, հայտնել են ընկերությունում:
Այսուհետ Hi-Line ծառայության այն բաժանորդներն, ովքեր չգիտեն կամ չեն հիշում պայմանագրում նշված վիրտուալ համարը, կարող են կատարել Hi-Line ծառայության վճարումը «Թել-Սել» ընկերության տերմինալների միջոցով ` միայն նշելով իրենց քաղաքային հեռախոսահամարը:
«ԱրմենՏելի բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրի առանցքային նպատակներից մեկը բարձրորակ ծառայությունների մատուցումն է եւ հարմարավետության ապահովումը: Այս նպատակին հասնելու համար մենք համագործակցում ենք մեր բիզնես գործընկերների հետ, եւ այդ համագործակցության շնորհիվ այսօր առաջարկում ենք մեր բաժանորդներին Hi-Line ծառայության վճարման այլընտրանքային տարբերակ, որը պարզ է, հարմարավետ եւ միաժամանակ հնարավորություն է տալիս խնայել զգալի ժամանակ»,- նշել է ընկերության գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարեն Շախնազարյանը:

17:07 | 08.04.13 | Новости | 5350
АрменТел (торговая марка Beeline) внедрила новую систему оплаты счетов за услугу Hi-Line через платежные терминалы, сообщили в компании.
Начиная с апреля 2013 года абоненты услуги Hi-Line, которые не помнят или не знают свой виртуальный номер, могут с помощью платежных терминалов компании «ТелСелл» заплатить за услугу Hi-Line, указав номер городского телефона.
«Обеспечение высококачественного сервиса и удобства в использовании услуг АрменТел – основной приоритет компании по совершенствованию клиентского обслуживания. Для достижения этой цели мы сотрудничаем с нашими партнерами по бизнесу и сегодня предлагаем альтернативный способ оплаты счетов за Интернет с максимальной простотой сервиса, удобством и позволяем абонентам значительно сэкономить время»,- отметил ВрИО генерального директора компании Карен Шахназарян.