15:16 | 30.04.13 | Նորություններ | 4891
ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Սուպեր Վիզա» նոր ծառայություն մեկնարկի մասին Beeline բջջային բաժանորդների համար:
Ինչպես հայտնել են ընկերությունում, ծառայությունը հասանելի է միայն կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդներին: Վճարելով օրական 800 դրամ` բաժանորդները, գտնվելով ռոումինգում եւ միանալով «Սուպեր Վիզա» ծառայությանը, կարող են զանգահարել Հայաստան եւ տեղական ուղղություններով, ինչպես նաեւ ստանալ զանգեր բոլոր տեղական եւ միջազգային ուղղություններով օրվա ընթացքում 20 րոպե զրոյական տարիֆով: Զանգերի արժեքը օրվա ընթացքում 21-րդ րոպեից սկսած կազմում է 40 դրամ:
«ԱրմենՏել-ի նոր առաջարկն երկրից դուրս գտնվող մեր բաժանորդների շփումը դարձնում է ավելի հարմարավետ եւ հաճելի: «Սուպեր Վիզա» ծառայության շնորհիվ մեր բաժանորդները, գտնվելով ռոումինգում, կունենան անհամեմատ մատչելի կապ, որն էլ հնարավորություն կընձեռի նրանց միշտ լինել կապի մեջ իրենց ընկերների եւ բարեկամների հետ»,- նշել է ընկերության գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարեն Շախնազարյանը:
Օրվա ընթացքում զանգեր չկատարելու եւ չստանալու դեպքում ծառայության համար վճար չի գանձվում: Եթե զանգը սկսվել է մեկ օր եւ ավարտվել հաջորդ օրը, ապա վճարը գանձվում է 2 օրվա համար: Օրական վճարի դիմաց տրամադրվող րոպեները կարող են օգտագործվել մինչեւ օրվա վերջ: Րոպեների գործողության ժամկետը որոշվում է Հայաստանի ժամանակով:
Ծառայության գործողության ժամկետը 20 օր է: Բաժանորդը կարող է ակտիցանել/ապաակտիվացնել ծառայությունն այնքան անգամ, որքան ցանակնում է: «Սուպեր Վիզա» ծառայությունն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է հավաքել *400# հրահանգը, իսկ ապաակտիվացնելու համար` *401# հրահանգը:
«Սուպեր Վիզա» ծառայությունը հասանելի է Վրաստանում, Իտալիայում եւ ԱՊՀ այն երկրներում, որտեղ հասանելի են Beeline, Kyivstar եւ Wind Italy ցանցերը:

ArmenTel (Beeline trademark) announced the launch of "Super Visa" service for Beeline prepaid mobile subscribers.
The company reported that activating "Super Visa" service, Beeline subscribers in roaming will be able to call to Armenia and all the domestic locations and receive calls at AMD0 within 20 minutes a day. 1 day of use of "Super Visa" service costs AMD800. Starting from the 21st minute, the 1 minute of use will cost AMD40 VAT included.
"Simplicity and affordability of Beeline new "Super Visa" service makes communication for our subscribers abroad more pleasant and convenient. After activating the service, the roaming will be cheaper and the subscribers will have a new chance to speak to their friends and family abroad at "domestic" rates", noted acting CEO of ArmenTel Karen Shahnazaryan.
If a subscriber doesn't make or get any call within a day, the service will be free of charge. In case of changing the day, the charge is doubled. Change of days within the service starts at 24:00 by Yerevan time. Calls within the services are charged per minute.
The service validity period is 20 days. The subscribers may activate/deactivate the service unlimited times. You should dial *400# to activate the service and deactivate by *401#.
The service is available to "ArmenTel" subscribers in roaming within Beeline, Kyivstar and Wind Italy in CIS countries, Georgia and Italy.