16:06 | 16.07.13 | Նորություններ | 4742
ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Հայերի աշխարհ» ծառայության շրջանակում Beeline ֆիքսված ցանցից դեպի Ռուսաստանի Դաշնություն ելքային զանգերի սակագնի իջեցման մասին:
Հայաստանի Beeline ֆիքսված ցանցի բաժանորդները կարող են զանգահարել դեպի Ռուսաստանի Դաշնության ֆիքսված ցանցեր րոպեն 16 դրամ սակագնով՝ նախկին 50 դրամի փոխարեն, հայտնել են ընկերությունում:
«ԱրմենՏելը շարունակում է սակագների վերանայման եւ պարզեցման գործընթացը ընկերության բիզնեսի բոլոր ուղղություններով: Մենք ձգտում ենք, որ մեր սակագները լինեն պարզ, հասկանալի եւ մատչելի մեր հաճախորդների լայն շրջանակների համար: Մեր սակագնային քաղաքականության նոր սոցիալական մոտեցումը հնարավորություն է տալիս առաջարկել մեր բաժանորդներին շփման համար մատչելի գներ ոչ միայն Հայաստանում, այլեւ Հայաստանից դուրս», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Հայերի աշխարհ» ծառայությունը հնարավորություն է տալիս լավագույն գնով իրականացնել միջազգային զանգեր: Ծառայությունից կարելի է օգտվել հավաքելով *88* 00 [երկրի կոդը] [բնակավայրի կոդը] այնուհետեւ հեռախոսահամարը: Ծառայությունը հասանելի է միմիայն ֆիզիկական անձանց:

16:06 | 16.07.13 | News | 4992
"ArmenTel" (Beeline trademark) announced the reduction of the price for 1 minute of outgoing call to Russia from Beeline landline network within "World of Armenians" service.
Subscribers of Beeline landline network in Armenia may call to landline networks of Russian Federation at AMD16 per minute of talk instead of former AMD50, the company reported.
"ArmenTel" continues the process of revision and simplification of tariff in all the business areas. We strive to make our offers simple, accessible and available to a broad scope of our customers. The new special approach to the company's tariff policy allows offering subscribers not only profitable prices for talking in Armenia but also the chance to connect with those who are away", noted the company's CEO Andrey Pyatakhin.
"World of Armenians" service allows making international calls at profitable prices. You can use the service texting *88*00 [the country code] [the code of the settlement] [the phone code]. The service is available only for individuals.