16:06 | 16.07.13 | Նորություններ | 4742
ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Հայերի աշխարհ» ծառայության շրջանակում Beeline ֆիքսված ցանցից դեպի Ռուսաստանի Դաշնություն ելքային զանգերի սակագնի իջեցման մասին:
Հայաստանի Beeline ֆիքսված ցանցի բաժանորդները կարող են զանգահարել դեպի Ռուսաստանի Դաշնության ֆիքսված ցանցեր րոպեն 16 դրամ սակագնով՝ նախկին 50 դրամի փոխարեն, հայտնել են ընկերությունում:
«ԱրմենՏելը շարունակում է սակագների վերանայման եւ պարզեցման գործընթացը ընկերության բիզնեսի բոլոր ուղղություններով: Մենք ձգտում ենք, որ մեր սակագները լինեն պարզ, հասկանալի եւ մատչելի մեր հաճախորդների լայն շրջանակների համար: Մեր սակագնային քաղաքականության նոր սոցիալական մոտեցումը հնարավորություն է տալիս առաջարկել մեր բաժանորդներին շփման համար մատչելի գներ ոչ միայն Հայաստանում, այլեւ Հայաստանից դուրս», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Հայերի աշխարհ» ծառայությունը հնարավորություն է տալիս լավագույն գնով իրականացնել միջազգային զանգեր: Ծառայությունից կարելի է օգտվել հավաքելով *88* 00 [երկրի կոդը] [բնակավայրի կոդը] այնուհետեւ հեռախոսահամարը: Ծառայությունը հասանելի է միմիայն ֆիզիկական անձանց:

16:06 | 16.07.13 | Новости | 4996
Компания “АрменТел” (торговая марка Beeline) объявила сегодня о снижении стоимости минуты исходящего звонка в Россию с фиксированной сети Beeline в рамках услуги «Мир Армян».
Абоненты фиксированной сети Beeline Армении могут звонить на фиксированные сети Российской Федерации по цене 16 драмов за минуту разговора вместо прежних 50 драмов, сообщили в компании.
«АрменТел продолжает процесс пересмотра и упрощения тарифов по всем направлениям бизнеса. Мы стремимся к тому, чтобы наши предложения были простыми, понятными и доступными широкому кругу наших клиентов. Новый социальный подход к тарифной политики компании позволяет предлагать абонентам не только выгодные цены для общения в Армении, но и возможность поддерживать связь с теми, кто находится вдали от дома», - отметил гендиректор компании Андрей Пятахин.
Услуга «Мир Армян» позволяет совершать международные вызовы по выгодным ценам. Воспользоваться услугой можно, набрав *88*00 [код страны] [код населенного пункта] [номер телефона]. Услуга доступна только для физических лиц.