13:27 | 24.07.13 | Նորություններ | 7644
ԱրմենՏելի (ապրանքանիշը Beeline) «Զանգառատ» մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթն այսուհետ հասանելի է կորպորատիվ բաժանորդներին:
Առաջարկն ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձանց, հնարավորություն է տալիս գտնվելով Երեւան քաղաքից դուրս, զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային կապի բոլոր համարներին 5 դրամ սակագնով` անկախ զանգի տեւողությունից, հայտնել են ընկերությունում:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի բաժանորդները, Հայաստանի բոլոր մարզերից հավաքելով *88*, կարող են զանգահարել Վրաստանի, Ռուսաստանի եւ ԱՊՀ այլ երկրների Beeline բջջային համարներին րոպեն 20 դրամ սակագնով:
«Հաշվի առնելով, որ «Զանգառատ» սակագնային փաթեթը սկսեց մեծ ճանաչում վայելել, ինչպես նաեւ ընդառաջելով մեր բաժանորդների դիմում-խնդրանքներին, մենք որոշեցինք հնարավորություն տալ նաեւ մեր կորպորատիվ բաժանորդներին օգտվել մատչելի կապից: Մասնավորապես, այն հարմարավետ է դեպի Ռուսաստան եւ մերձավոր արտասահման զանգերի ցածր սակագների շնորհիվ: Կարծում ենք, որ մարզերում փոքր եւ միջին բիզնեսին աջակցությունը մեզ համար նույնպես հանդիսանում է մեր սոցիալական պատասխանատվության բաղադրիչներից մեկը», - նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Զանգառատ» փաթեթի շրջանակում Երեւան քաղաքից կատարված ելքային զանգերը դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր, ինչպես նաեւ Beeline ֆիքսված ցանց հաշվարկվում է րոպեն 29.99 դրամ սակագնով:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի միացման արժեքն է 100 դրամ: Այլ սակագնային փաթեթից անցումը դեպի «Զանգառատ» կարելի է իրականացնել զանգահարելով 067408055 հեռախոսահամարին:

Regional pre-paid mobile tariff plan "Zangarat" provided by ArmenTel (Beeline trademark) is now available to corporate users.
Like in case of individuals, the offer allows corporate customers outside Yerevan to call to all the Beeline mobile numbers in Armenia at AMD5 per call irrespective of the duration, the company reported.
"Zangarat" tariff plan subscribers can dial *88* from all the Armenian regions to Beeline mobile numbers in Georgia, Russia and other CIS countries at AMD20 per minute.
""Zangarat" tariff plan is widely popular, so meeting our numerous requests, we decided to give an opportunity to use affordable mobile communication for our corporate customers as well. In particular, it's important in connection to low rates for calls to Russia and CIS countries. We think supporting small and medium enterprise in the region is also a component of our social responsibility", noted the company's CEO Andrey Pyatakhin.
Outgoing calls from Yerevan to all the Armenian mobile networks as well as Beeline landline network within "Zangarat" tariff plan will be charged at AMD29.99 per minute.
Activation of the tariff plan is charged at AMD100. You can shift from other tariff plan to "Zangarat" calling 067408055. The transfer costs AMD200.