15:41 | 15.11.13 | Նորություններ | 4307
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարում է Hi-Line բաժանորդների համար ինտերնետի արագության ավելացման ծրագրի մեկնարկի մասին:
Ծրագրի առաջին փուլում` 2013թ. նոյեմբերի 15-ին, Hi-Line այն բաժանորդների ինտերնետ արագությունը, որոնց ինտերնետ կապուղիների թողունակություն կազմում է 1Մբ/վ, կրկնապատկվի՝ մինչեւ 2 Մբ/վ: Ծառայության տրամադրման բոլոր պայմաններն այդ թվում գործող վարձը կմնան անփոփոխ:
«Մեր ընկերության շարունակական տեխնոլոգիական զարգացումը հնարավորություն է տալիս օգտագործել այն ի շահ մեր բաժանորդների: Մենք ընդլայնում ենք կապուղիները, արդիականացնում ենթակառուցվածքները եւ արդյունքում կարող ենք առաջարկել հաճախորդներին մեր ծառայություններից օգտվելու նոր հարմարավետ պայմաններ: Հաշվի առնելով ընկերության սակագնային քաղաքականության սոցիալական բաղադրիչը՝ մենք առաջին հերթին կավելացնենք Hi-Line այն բաժանորդների արագությունը, ովքեր օգտվում են համեմատաբար ցածր ինտերնետ կապուղու թողունակությունից»,- նշել է ԱրմենՏելի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ «ԱրմենՏել» ընկերությունը մոտ ապագայում կհայտարարի Hi-Line բաժանորդների համար նոր միջոցառումների անցկացման մասին:

15:41 | 15.11.13 | Новости | 4406
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о запуске проекта по увеличению скорости интернета для абонентов услуги Hi-Line.
На первом этапе программы, начиная с 15 ноября 2013 года, всем клиентам услуги Hi-Line с пропускной способностью канала в 1 Мб/с, скорость интернета будет увеличена вдвое – до 2 Мб/с. Все условия предоставления услуги, в том числе и действующая плата, останутся неизменными.
«Постоянное технологическое развитие нашей компании позволяет «АрменТел» использовать его во благо наших абонентов. Мы расширяем каналы, модернизируем инфраструктуру в стране и в итоге можем предложить нашим абонентам новые выгодные условия пользования нашими услугами. Принимая во внимание социальную составляющую тарифной политики, мы, в первую очередь, увеличим скорость абонентов Hi-Line, пользующихся относительно низкой пропускной способностью канала», — отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.
Отметим, что компания «АрменТел» в ближайшее время объявит о новых инициативах для абонентов услуги Hi-Line.