10:52 | 06.12.13 | Նորություններ | 10583
Ամանորյա տոների նախաշեմին Յունիբանկը եւ Օրանժ Արմենիան առաջարկում են հեռախոսների ապառիկ ձեռքբերում երեք զրոյով. կանխավճարը` 0%, տարեկան տոկոսադրույքը` 0%, միջնորդավճարը` 0%: Ակցիան գործում է միայն Օրանժ Արմենիայի բաժանորդների համար:
Վարկը տրամադրվում է բացասական վարկային պատմություն չունեցող ֆիզիկական անձանց: Ակցիայի պայմանները գործում են, քանի դեռ հաճախորդը շարունակում է օգտվել Օրանժ Արմենիայի ծառայություններից եւ սահմանված ժամկետներում կատարում է իր վարկային պարտավորությունը: Վարկի գումարը կազմում է մինչեւ 600 հազ. դրամ, ժամկետը` մինչեւ 12 ամիս: Բանկային հաշվի բացումն ու սպասարկումը կատարվում է անվճար: Վարկի ձեւակերպման համար հաճախորդը պետք է ներկայացնի անձնագիր եւ սոցիալական քարտ: Եթե վարկի գումարը գերազանցում է 500 հազ. դրամը, ապա անհրաժեշտ է ներկայացնել նաեւ տեղեկանք աշխատավայրից: Ակցիան գործում է մինչեւ 2014թ. հունվարի 15-ը:
Հիշեցնենք, որ սպառողական վարկը Յունիբանկում հաստատվում է մեկ րոպեի ընթացքում:
Վարկատեսակի վերաբերյալ առավել մանրամասն տեղեկատվությանը կարող եք ծանոթանալ` այցելելով www.unibank.am կայքի “U-Orange 0%” էջը:

10:52 | 06.12.13 | Новости | 10679
В преддверии новогодних праздников Юнибанк и Оранж Армения предлагают возможность приобрести телефон в кредит по трем нулям: предоплата - 0%, процентная ставка - 0%, комиссии - 0%. Условия акции действуют только для абонентов Оранж Армения.
Кредиты в рамках акции выдаются физическим лицам, не имеющим отрицательную кредитную историю. Клиент должен являются абонентом Оранж Армения на весь срок кредитования и добросовестно выполнять свои кредитные обязательства. Сумма кредита составляет до 600 тыс. драмов, срок кредита – до 12 месяцев. Открытие и обслуживание банковского счета производится бесплатно. Для оформления кредита клиент должен предъявить минимальный пакет документов: заявление, паспорт и социальную карту. Если сумма кредита превышает 500 тыс. драмов, необходимо также представить справку с места работы. Акция действует до 15 января 2014г.
Напомним, что потребительский кредит в “Юнибанке” утверждается за минуту. Подробнее с условиями акции можете ознакомиться на странице “U-Orange 0%” на сайте www.unibank.am.