10:52 | 06.12.13 | Նորություններ | 10583
Ամանորյա տոների նախաշեմին Յունիբանկը եւ Օրանժ Արմենիան առաջարկում են հեռախոսների ապառիկ ձեռքբերում երեք զրոյով. կանխավճարը` 0%, տարեկան տոկոսադրույքը` 0%, միջնորդավճարը` 0%: Ակցիան գործում է միայն Օրանժ Արմենիայի բաժանորդների համար:
Վարկը տրամադրվում է բացասական վարկային պատմություն չունեցող ֆիզիկական անձանց: Ակցիայի պայմանները գործում են, քանի դեռ հաճախորդը շարունակում է օգտվել Օրանժ Արմենիայի ծառայություններից եւ սահմանված ժամկետներում կատարում է իր վարկային պարտավորությունը: Վարկի գումարը կազմում է մինչեւ 600 հազ. դրամ, ժամկետը` մինչեւ 12 ամիս: Բանկային հաշվի բացումն ու սպասարկումը կատարվում է անվճար: Վարկի ձեւակերպման համար հաճախորդը պետք է ներկայացնի անձնագիր եւ սոցիալական քարտ: Եթե վարկի գումարը գերազանցում է 500 հազ. դրամը, ապա անհրաժեշտ է ներկայացնել նաեւ տեղեկանք աշխատավայրից: Ակցիան գործում է մինչեւ 2014թ. հունվարի 15-ը:
Հիշեցնենք, որ սպառողական վարկը Յունիբանկում հաստատվում է մեկ րոպեի ընթացքում:
Վարկատեսակի վերաբերյալ առավել մանրամասն տեղեկատվությանը կարող եք ծանոթանալ` այցելելով www.unibank.am կայքի “U-Orange 0%” էջը:

10:52 | 06.12.13 | News | 12926
On the threshold of the New Year holidays, Unibank and Orange Armenia give a chance to purchase a phone on credit on three zeroes: 0% prepayment, 0% interest rate and 0% commission fee. The special offer is available only for Orange subscribers.
The loans within the special offer are issued to the individuals who don't have a negative credit record. The customer should be Orange Armenia subscriber for the whole loan period and conscientiously fulfill his credit obligations. The credit amount makes up to AMD600 thousand, loan maturity period - up to 12 months. Opening and servicing of the bank account is free of charge. To formalize the credit, the customer should submit a minimum package of documents - application, passport and social card. If the credit sum exceeds AMD500 thousand, you should also present a reference. The special offer is valid till January 15, 2014.
It should be recalled that the consumer credit in "Unibank" is confirmed in a minute. You can get more information on the terms of the special offer at "U-Orange 0%" page on www.unibank.am.