17:26 | 10.12.13 | Նորություններ | 6220
Բոլոր նրանք, ովքեր այսօրվանից մինչեւ 2014թ. հունվարի 31-ը մեկ տարով կբաժանորդագրվեն Ինտերնետ Հիմա կամ MyFi ծառայությունների սակագնային պլաններից որեւէ մեկին, ամեն ամիս կստանան գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալ: Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ նրանք, ովքեր արդեն Orange Ինտերնետի բաժանորդ են եւ չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն: Վերջիններս, կնքելով մեկ տարվա պարտավորությամբ պայմանագիր, նույնպես կստանան գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալ ընդմիշտ:
«Ասում են, որ Նոր Տարին պետք է «առատությամբ» սկսել, ու գիգաբայթերի այս առատությունը վստահաբար շատ է պետք գալու: Ավելին, այս առատությունը մեր բաժանորդների հետ կլինի ոչ միայն 2014 թ-in, այլ ընդմիշտ՝ այնքան ժամանակ, քանի դեռ նրանք Orange-ի բաժանորդ են: Այսուհետ մեր հին ու նոր բաժանորդները կկարողանան ավելի շատ փաստաթղթեր, տարատեսակ նյութեր ու ֆայլեր ներբեռնել ինտերնետից, երաժշտություն լսել եւ ֆիլմեր դիտել»,- ասել է Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Առաջարկը հասանելի է լինելու միայն առաջին 10 000 բաժանորդներին:
Ամանորի առթիվ Orange-ն առաջարկում է նաեւ միայն դեկտեմբերի 13-ից մինչեւ հունվարի 31-ը ձեռք բերել Minno 8 պլանշետը հատուկ գնով: Այս պլանշետն արտադրված է վերջերս ներկայացված Armtab պլանշետն արտադրող Technology and Science Dynamics ընկերության կողմից: Minno 8 պլանշետը հնարավոր կլինի ձեռք բերել հատուկ գնով Orange Ինտերնետին 1 կամ 2 տարով բաժանորդագրվելու դեպքում: Առաջին դեպքում պլանշետի գինը կլինի 89 000 դրամ, իսկ երկրորդ դեպքում՝ 79 000 դրամ: Minno 8 պլանշետը կարելի է ձեռք բերել նաեւ MyFi-ին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում՝ միաժամանակ ձեռք բերելով պլանշետը 89 000 դրամով, իսկ MyFi սարքը՝ սկսած 1 դրամից: Minno 8 պլանշետն առանց բաժանորդագրության արժե 109 000 դրամ:
«Մեր ամանորյա առաջարկում մենք ներառել ենք Minno 8 պլանշետը եւ հուսով ենք, որ այսպիսով մեր բաժանորդների հետ միասին կաջակցենք հայկական արտադրության պլանշետների խթանմանը շուկայում»,- ավելացրել է Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:26 | 10.12.13 | Новости | 6480
Все те, кто с сегодняшнего дня по 31 января 2014 года подпишутся на тарифный план Интернет Сейчас или MyFi Orange Armenia сроком на один год, ежемесячно будут получать двойной объем высокоскоростного интернета.
Этой услугой могут воспользоваться также те, кто уже является абонентом Orange Интернет и не имеет текущих обязательств. Эти абоненты, подписав договор на один год, также получат двойной объем высокоскоростного интернета на весь период их постоянного пользования.
«Говорят, что Новый год нужно начинать с «достатком». Я уверен, что обилие этих гигабайтов очень понадобится нашим абонентам. Добавлю, что это обилие будет сопровождать наших абонентов не только в течение 2014 года, а всегда – сколько они будут абонентами Orange. Отныне наши старые и новые абоненты смогут качать из интернета еще больше разных файлов, слушать музыку и смотреть фильмы», - сказал директор Orange по маркетингу Арам Мкртчян.
Данное предложение будет доступно только первым 10 тыс. абонентам.
В преддверии новогодних праздников Orange предлагает также с 13 декабря по 31 января приобрести планшет Minno 8 по специальной цене. Этот планшет разработан компанией Technology and Science Dynamics, которая недавно представила первый армянский планшет Armtab. Minno 8 можно приобрести по специальной цене лишь в случае, если абонент подпишется на Orange Интернет на один или два года. В первом случае стоимость планшета составит 89 тыс. драмов, во втором - 79 тыс. Планшет можно приобрести за 89 тыс. драмов, подписавшись на MyFi на 24 месяца, а стоимость оборудования MyFi сотавит 1 драм. Стоимость планшета без подписки составляет 109 тыс. драмов.
«В число новогодних предложений мы включили также планшет Minno 8, тем самым совместно с нашими абонентами мы начнем содействовать развитию производства армянских планшетов»,- сказал директор компании Франсис Желибтер.