17:51 | 24.03.14 | Նորություններ | 4230
Մրցաշարի կազմակերպիչն է Արտասահմանյան թղթակիցների ասոցիացիան, իսկ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ստանձնել է մրցաշարի հովանավորությունը:
Մրցաշարին մասնակցում են News.am, boon.am TV, emedia.am կայքերի, «Լայմ TV», «Երկիր Մեդիա TV» հեռուստաընկերությունների, Մեդիամաքս մեդիա ընկերության, «4-րդ իշխանություն» թերթի եւ Արտասահմանյան թղթակիցների ասոցիացիայի թիմերը:
Հաղթող թիմը կպարգեւատրվի «ՎիվաՍել-ՄՏՍ-2014» գավաթով, մեդալներով եւ պատվոգրերով: Երկրորդ եւ երրորդ տեղեր զբաղեցրած թիմերը եւս կստանան գավաթներ, պատվոգրեր եւ մեդալներ:

17:51 | 24.03.14 | News | 4225
Mini Soccer Championship among the Armenian media kicked off. The championship is organized by the Association of the Foreign Correspondents and VivaCell-MTS undertook the general sponsorship of the competition.
There are 8 teams participating in the championship –News.am, boon.am, emedia.am sites, Lime TV, Yerkir Media TV, Mediamax, “Chorrord Ishkhanutyun” newspaper and “Association of Foreign Correspondents” NGO.
The closing ceremony of the championship is planned for April 6. The winner will be awarded with the “VivaCell-MTS-2014” cup and diploma. Cups will be handed to the teams that come second and third as well.