17:00 | 05.05.14 | Նորություններ | 5597
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) եւ Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միությունը (ԻՏՁՄ) այսօր հայտարարել են 7-րդ ամենամյա “ԴիջիԹեք” բիզնես ֆորումի անցկացման մասին
Այս տարվա ֆորումի կարգախոսն է «Խելացի լուծումներ խելացի բիզնեսի համար»:
7-րդ անգամ կազմակերպվող ֆորումի նպատակն է աջակցել բիզնեսի տարբեր ոլորտներին գտնելու լավագույն տեխնոլոգիական լուծումները:
Ֆորումի գլխավոր թեմաներն են` տուրիզմ, սպասարկում եւ առեւտուր; գյուղատնտեսություն եւ վերամշակում; շինարարություն եւ հանքարդյունաբերություն; ֆինանսաբանկային ոլորտ եւ էլեկտրոնային առեւտուր; առողջապահություն; կրթություն; տրանսպորտ:
ԴիջիԹեք բիզնես ֆորումն իրականացվում է ՀՀ կառավարության հովանու ներքո։ Այս տարի Ֆորումին է միացել նաեւ ռուսաստանյան «ARinteg» ընկերությունը` որպես հովանավոր:

17:00 | 05.05.14 | News | 5880
ArmenTel (Beeline trademark) and Union of Information Technology Enterprises (UITE) announced the 7th annual DigiTec Business Forum.
This year the forum’s slogan is “smart solutions for smart business”.
The 7th Business Forum aims to support various business spheres in order to find the best solutions.
The main topics of the forum are tourism, service and trade, agriculture and processing, construction and mine industry, financial-banking area and e-commerce, healthcare education and transport.
DigiTec business forum is held under the aegis of the Armenian government. Russian “ARinteg” company has also joined the forum this year as a sponsor.