17:49 | 12.05.14 | Նորություններ | 4079
Այսօր Orange-ը հայտարարել է հատուկ «Բարեւ Վարշավա» SMS վիկտորինայի մեկնարկի մասին, որի հաղթողը կստանա Orange Warsaw Festival 2014 երաժշտական փառատոնին ներկա գտնվելու բացառիկ հնարավորություն:
Orange-ի այն բաժանորդը, ով մինչեւ հունիսի 1-ը առաջինը կհավաքի առավելագույն քանակությամբ միավորներ, կստանա ուղեգիր երկու անձի համար, որը ներառում է ինքնաթիռի տոմսեր, հյուրանոց եւ փառատոնի համերգի տոմս:
Orange Warsaw Festival 2014-ն Orange-ի ամենամեծ երաժշտական միջոցառումներից մեկն է եւ ամենակարեւորը Վարշավայի մշակութային կյանքում: Այս տարի երաժշտական փառատոնը տեղի կունենա հունիսի 13-ից 15-ը: Փառատոնին իրենց մասնակցությունը կունենան David Guetta, Snoop Dogg, Outkast, The Prodigy, Limp Bizkit, The Kooks, The Wombats, Lily Allen, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age, , Kasabian, Pixies, Florence + The Machine եւ այլ աշխարհահռչակ կատարողներ:
«Ուրախ ենք այսօր հայտարարել «Բարեւ Վարշավա» SMS վիկտորինայի մեկնարկի մասին: Այս տարի առաջին անգամ մեր բաժանորդները բացառիկ հնարավորություն կունենան ներկա գտնվել Orange-ի վարշավյան երաժշտական փառատոնին», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Բարեւ Վարշավա» SMS վիկտորինային մասնակցելու համար Orange-ի բաժանորդները 1049 կարճ համարին պետք է ուղարկեն SMS՝ տեքստում նշելով «Orange» բառը, որից հետո կստանան վիկտորինայի հարցերը:

17:49 | 12.05.14 | Новости | 4376
Компания Orange Армения объявила сегодня о старте SMS викторины «Здравствуй, Варшава», победитель которой получит возможность принять участие в музыкальном фестивале Orange Warsaw Festival 2014.
Абонент компании, который до 1 июня наберет большее количество баллов, получит приглашение на двоих, а также авиабилеты, проживание в гостинице.
Фестиваль Orange Warsaw Festival 2014 считается одним из крупных музыкальных мероприятий, а также одним из важных культурных событий Варшавы. В этом году фестиваль пройдет с 13 по 15 июня. В фестивале примут участие David Guetta, Snoop Dogg, Outkast, The Prodigy, Limp Bizkit, The Kooks, The Wombats, Lily Allen, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age, , Kasabian, Pixies, Florence + The Machine и другие.
«Мы рады оповестить о старте викторины. В этом году наши абоненты впервые смогут принять участие в фестивале»,- сказал гендиректор компании Orange Армения Франсис Желибтер.
Для участия в викторине «Здравствуй Варшава» нужно отправить слово «Orange» на короткий номер 1049, после чего ответить на вопросы. Каждый правильный ответ даст один балл. Стоимость одного SMS сообщения – 150 драмов.